Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Sur Yapı’dan 15 projede 60 ay vade farksız sabit taksitle konut satın alma imkânı sunuluyor

Sur Yapı tarafından geliştirilen kampanya ile 15 farklı projede peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz ve vade farksız konut satın alma imkânı sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün en üretken isimlerinden Sur Yapı tarafından 2 il, 12 ilçede hayata kazandırılan toplam 15 farklı konut projesinde hayata geçirilen kampanya sayesinde peşinat ödemeden, ara ödeme alınmadan, vade farksız ve 60 ay taksitle konut satın alma imkânı sağlanıyor.

Sur Yapı ‘5’i Bir Yerde’ sloganı ile duyurduğu yeni kampanyasında 2 farklı şehir ve 12 farklı ilçede hayata geçirilen toplam 15 farklı konut projesinde hiçbir şart ve koşul aramadan sabit vade farksız 60 ay taksitle konut satın alma imkanı sunuyor. Üstelik konut kredisi almaya gerek duymadan!

Belirlenen projelerde peşin konut alımlarında ise liste fiyatı üzerinden tam yüzde 25 indirim imkânı sağlanıyor. Sur Yapı tarafından geliştirilen kampanya, , İstanbul Avrupa Yakasında inşa edilen Semt Bahçekent, Bahçeyaka Ispartakule, Topkapı Evleri, Tempo City, Mirage Cadde

Dükkânları, Axis İstanbul Ofis projelerini ve İstanbul Anadolu Yakasında inşa edilen Sancaktepe Lavender, Yeşil Mavi Maltepe, Muhit Sancaktepe, Excellence Koşuyolu, Şehir Konakları, Gölbahçe Evleri, İlkbahar, Exen İstanbul, Bursa´da yer alan Marka Rezidans projelerini barındırıyor.

300 bin TL değerinde satışa sunulan bir konutun fiyatı, Sur Yapı bünyesinde direkt 60 ay sabit taksite bölünerek ödeme planı geliştirilebilecek. 300 bin TL değerinde ev satın almak isteyen bir tüketiciyi 60 ay banka kredisi kullanılan bir konut alıcısı ek olarak yüzde 56´lık bir maliyete yükseliyor. Kampanya kapsamında sunulan planda ise sabit taksitlerle, sıfır maliyetle ve vade farkı alınmadan konut sahibi olunabiliyor.

15 projedeki ek ödeme planına göre ise, Sur Yapı projelerinden birinde daire satın almak isteyenler yüzde 20 peşinat, birinci ve ikinci yıl için yüzde 10 ara ödeme geri kalan konut bedeli ise 84 ay vade farksız şekilde taksitle tahsil edilebiliyor.