EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı’dan 0 peşinat, 60 ay vade fırsatı!

Sur Şirketler Grubu bünyesinde yer alan Sur Yapı, ‘Aynen Öyle’ isimli konut kampanyasında 0 peşinat 60 ay vade imkanı sunuyor.

Sur Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Sur Yapı, ‘Aynen Öyle’ isimli kaçırılmayacak yeni bir kampanyaya başlıyor. Sur Yapı, kampanya kapsamında sıfır peşinat ve sıfır faiz ile yatırım yapmak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor. Kampanya kapsamında ayrıca 120 ay 0,45 vade imkanı da sunuyor.

Kampanya kapsamında Sancaktepe’de Lavender, Sultanbeyli’de İlkbahar 1-2 ve Gölbahçe Evleri, Ümraniye’de Şehir Konakları ve Exen İstanbul, Koşuyolu’nda Excellence, Maltepe’de Yeşilmavi, Eyüp’te Axis Ofis, Ispartakule’de Bahçeyaka, Güneşli’de Mirage Rezidans, Kâğıthane’de Tempo City, Topkapı Evleri ve Bursa Nilüfer’de Marka Rezidans projeleri yer alıyor.

Sur Yapı Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Barış Ekener; “Yılbaşından bu yana hem projelerimize hem de kampanyalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Sur Yapı olarak, hareketli, büyük fırsatlar sunan ve topluma pozitif mesajlar veren cazip kampanyalar yapıyoruz. Yeni kampanyamız ‘‘Aynen Öyle’’ yi hazırlarken de yılın süper star kampanyası iddiası ile yola çıktık. 14 projemizde 500 konutla sınırlı olacakkampanyamızda faizi ve peşinatı sıfırladık. İstanbul’un 11 ilçesinde ve Bursa’da olmak üzere farklı gelir guruplarındaki konut alıcılarının ve yatırımcılarının bütçelerine uygun geniş yelpazede projelerimiz bulunuyor. Böylelikle birbirinden farklı konseptli ve hikayesi olan konut ve ofis projelerini kampanya kapsamında sunuyoruz.Artan inşaat maliyetleri nedeniyle gayrimenkul sektöründe önümüzdeki dönemde fiyat artışının gerçekleşmesi bekleniyor. Fiyat artışlarından önce konut alıcıları için ‘Aynen Öyle’ kampanyamızın büyük fırsat oluşturacağını düşünüyoruz. Konut ve ofis projelerimizi kapsayan bu kampanya kapsamında yatırımcılar tasarruflarına dokunmadan üstelik faiz ödemeden konut veya ofis sahibi olacaklar. Ayrıca bu büyük kampanyanın markalı konut sektörünün dinamizmini artıracağını düşünüyoruz” dedi.