EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Vitrin ve Axis İstanbul'da teslim heyecanı başladı

Sur Yapı'nın Vitrin ve Axis İstanbul projelerinde teslim heyecanı yaşanıyor. Şirketin yıl içerisinde satışa çıkardığı diğer 4 projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor.

2016 yılını yatıırm yılı olarak ilan eden Sur Yapı; Gölbahçe Evleri, Lavender, Bahçeyaka ve Şehir Konakları projelerinin satışına devam ederken, Axis İstanbul ve Vitrin projelerinde de teslimlere başladı. 2016 Mayıs Axis İstanbul AVM’nin açılışını gerçekleştiren şirket, şimdi de A plus ofisleri teslim ediyor. Sur Yapı satış ve inşasını tamamladığı Vitrin projesinin teslimini ise taahhüt ettiği tarihten önce gerçekleştiriyor.

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas; “Ülkemizde yaşanan zorlu günlere çalışarak ve üreterek göğüs germeye devam ediyoruz. Ekonomide bazı güçlükleri aşmanın çok çalışmaktan geçtiğini biliyoruz. Özellikle de son dönemde ülkemizin yaşadığı sıkıntılara rağmen, iş hacmimizi artırarak, vaatlerimizi yerine getirerek ve hep ileriye bakarak aşmaya çalışıyoruz. 2016 yılı içerisinde şuana kadar 4 yeni projemizi duyurduk, İdilia ve Axis İstanbul AVM projelerimizi faaliyete aldık. Şimdi de Vitrin projemizi söz verdiğimiz tarihten yaklaşık 50 gün önce teslim ediyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

2016 yılında bin 800 konut, ofis ve ticari alan teslimi gerçekleştirdi

Sur Yapı, son 10 ayda Güneşli'de bulunan Corridor, Çekmeköy’de yer alan Tilia ve Sultanbeyli’de bulunan İdilia ile birlikte yaklaşık bin 300 konut ve ticari alanın teslimlerini gerçekleştirdi. 2016 Mayıs ayında açılışını yaptığı Axis İstanbul AVM’den sonra şimdide Axis İstanbul’un A plus ofislerinin teslimlerine başladı. Ayrıca yapımı tamamlanan Vitrin projesini taahhüt edilenden önce teslim edilmeye başlandı. Sur Yapı böylelikle 2016 yılı içerisinde bin 800 konut, ofis ve ticari alan teslimi gerçekleştirmiş olacak.

2017 yılında 3 projenin teslimlerine başlanacak

Sur Yapı, 2017 yılı içerisinde Bursa Nilüfer’de yer alan Marka Rezidans ve AVM projesini, Sultanbeyli’de bulunan İlkbahar projesini ve Güneşli’de inşa ettiği Mirage Rezidans ve Çarşı projesini teslim edecek. Şirket böylelikle 2017 yılında toplam 860 milyon dolarlık yatırım daha teslim etmiş olacak.