EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Tempo City'de fiyatlar 581 bin TL'den başlıyor

Sur Yapı tarafından İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Kağıthane Cendere Caddesi üzerinde yükselen Tempo City'de satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Sur Yapı yeni projelerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Şirketin en yeni projelerinden Tempo City, Kağıthane'de 36 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılıyor. 200 milyon TL'lik yatırımla inşa edilen projede toplam 217 rezidans daireye yer veriliyor. Axis AVM'nin yan parselinde yükselen Sur Yapı Tempo City'de alanları 61 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Konutların yanı sıra 17 adet ticari birime de ev sahipliği yapan Tempo City projesi 1+1 daireler 581 bin TL'den, 2+1 daireler 898 bin TL'den, 3+1 daireler ise 1 milyon 349 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcıya sunuluyor. Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sur Yapı Tempo City projesinde açık ve kapalı otopark, açılıp kapanabilen yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness ve spor salonu, çocuk oyun alanı, sauna, yeşil alan, pergola altı dinlenme alanları ve yürüyüş alanları yer alıyor.

Sur Yapı'nın ‘Olur Olur Bal Gibi Olur’ kampanyası kapsamında satışa çıkan projede; sıfır peşinat ve sıfır faizle 60 ay vade farksız ödeme seçeneği bulunuyor. Bunun yanı sıra projeden 10 yıl için 0.45 vade, 15 yıl için 0.74 vade ve 20 yıl için 0.79 vade seçenekleriyle konut sahibi olunabiliyor. Sur Yapı, kampanyaya ek lansmana özel peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim uyguluyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken Tempo City, bu yıl açılması planlanan Kabataş-Mahmutbey Metro Hattı'na 700 metre uzaklıkta yükseliyor. Proje; bağlantı yolları ile Levent ve Mecidiyeköy’e 5 dakika, yeni açılan tünellerle Beşiktaş ve Dolmabahçe’ye 10 dakika, TEM'e 5 dakikada, Taksim'e ise sadece 7 dakika mesafede konumlandırılıyor.