EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı, Sancaktepe projesi için kolları sıvadı

Gayrimenkul sektörünün dev şirketlerinden Sur Yapı'nın Sancaktepe'de konumlandıracağı yeni projesinde satışların 2017 yılı içerisinde başlaması bekleniyor.

İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Sancaktepe'de yeni bir proje hayata geçirecek olan Sur Yapı, çalışmalarına start verdi. 2017 yılının ilk çeyreğinde lanse edilerek satışa çıkarılması beklenen proje 18 bin 316 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. Teslimlerine Nisan 2018'de başalanacağı tahmin edilen projede konutlar ve ticari birimler yer alacak.

Toplam 290 konutun yer alacağı Sur Yapı Sancaktepe projesinin ismi, konut tipleri, fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı. Sinpaş Kelebekia ve Dumankaya Mozaik Evleri'ne yakın bir konumda bulunan Sur Yapı Sancaktepe projesinin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Samandıra Mahallesi'ndeki Reysaş Lojistik arazisi üzerinde hayata geçirilecek olan proje az katlı mimarisiyle dikkat çekiyor. ÇED sürecinin başladığı projenin yatırım değeri 36 milyon TL olarak hesaplandı.