EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Koşuyolu'nda satışlara başlanıyor

Sur Yapı'nın en yeni projesi Sur Yapı Koşuyolu'nda satışlara önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek lansmanın ardından başlanacak.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek lokasyonlarında konut ve ofis projeleri üreten Sur Yapı'nın Kadıköy Koşuyolu'nda hayata geçireceği yeni projesi için geçtiğimiz günlerde ön talep toplanmaya başlandı. İstanbul Karting Park'ın 25 bin metrekarelik arazisi üzerinde yükselecek olan Sur Yapı Koşuyolu projesinde toplam 100 konuta yer verilecek. Alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen 1+1 ve 2+1 tipinde dairelerin yer alacağı projenin basın lansmanı ise 30 Kasım Çarşamba günü Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Altan Elmas’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Aralık 2017'de teslimlerine başlanacak olan projede konutların metrekare birim fiyatlarının 6 bin dolardan başlaması bekleniyor. Ödeme planının henüz açıklanmadığı projenin satışlarına da basın toplantısından sonra başlanacak. Home ofis ve ticari birimlere de yer verilecek olan proje; Marmaray ve metrobüse yakınlığıyla trafik sorununu ortadan kaldıracak.

Çok kısa bir süre içerisinde tamamlanarak hizmete girmesi beklenen Avrasya Tüneli'ne yakınlığıyla da yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen Sur Yapı Koşuyolu hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.kosuyolu.suryapi.com.tr adresinden erişilebiliyor.