EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Koşuyolu projesi görücüye çıkıyor

Sur Yapı Koşuyolu'nda hayata geçireceği yen projesi için çalışmalar hızlandı. Proje, avantajlı ödeme koşulları ve uygun fiyatlarla önümüzdeki günlerde satışa çıkacak.

Sur Yapı yeni projesi için markalı projelerin yeni adresi Koşuyolu'nu seçti. Lokasyonuyla yatırımcısına kısa sürede yüksek prim avantajı sunan Sur Yapı Koşu projesi 25 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan projenin ayrıntıları 21 Şubat Salı günü düzenlenecek olan basın toplantısında açıklanacak.

İstanbul Karting Park arsası üzerinde yükselecek olan projeden lansman dönemine özel peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10+10 indirim uygulanıyor. Hiç peşinatsız ev sahibi olunabilen projede 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanının yanı sıra 0,45 faiz oranıyla 120 ay ve sıfır faizle 60 ay vade avantajı da sunuluyor.

Konut ve home ofislere yer verilen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Avrasya Tüneli ve Marmaray'a yakınlığıyla dikkat çeken projede 1+1 daireler 918 bin TL'den, 2+1 daireler 1 milyon 600 bin TL'den, 3+1 daireler 3 milyon 200 bin TL'den, 4+1 daireler ise 4 milyon 500 bin TL'den başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.kosuyolu.suryapi.com.tr adresinden ya da 444 5 787 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.