EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Ispartakule için ön talep toplanıyor

Sur Yapı'nın Ispartkule'de hayata geçireceği yeni projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden projeler üreten Sur Yapı'nın en yeni projesi Ispartakule'de hayata geçirilmeye hazırlanıyor. Satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması beklenen proje için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Toplamda 327 konutun yer alacağı Sur Yapı Ispartakule'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Ocak 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. İStanbul'un en değerli mega projelerinden Kanal İstanbul'a komşu olması beklenen Sur Yapı Ispartakule kolay ulaşımı sayesinde sakinlerinin trafik sorununu ortadan kaldıracak.

Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje hakkında detaylı bilgi ve ön talep toplama formuna www.ispartakule.suryapi.com.tr adresinden erişilebiliyor.