Validebağ Konakları
1 Yıl Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detayı
EVORA İzmir
3 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Nef Basın Ekspres
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Basın Ekspres İstanbul Avrupa / Bağcılar Proje Detayı

Sur Yapı Gölbahçe Evleri'nde inşaat çalışmaları başladı

Sur Yapı'nın Sultanbeyli'de konumlandırdığı yeni projesi Gölbahçe Evleri'nde lansmana özel uygun ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla satışlar başladı.

Sultanbeyli'nin dönüşümümnde büyük rol oynayan Sur Yapı, bölgede bir yeni projeye daha hayat vermeye hazırlanıyor. 21 dönüm arsa üzerinde konumlandırılan Sur Yapı Gölbahçe Evleri'nde 7 bin metrekarelik alan ise göl ve bahçelere ayrılıyor. Satışların başladığı Gölbahçe Evleri'nden lansmana özel avantajlı koşullarla daire sahibi olunabiliyor. Projede 6 blokta toplam 227 konutun yanı sıra ticari alanlar da bulunuyor. Gölbahçe Evleri'nde bahçe katlı, geniş teraslı dublex dairelerle birlikte farklı metrekarelerde 2+1, 3+1 ve 4+1’ler yer alıyor.

"Çocuklar özgürce büyüyecek"

Proje lansmanında konuşan Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Bölgeyi sürekli üzerine değer koyan bir pazar haline getirdik. 3. Köprü'nün tamamlanması, Kuzey Marmara yolunun devreye girmesi ile bu bölgenin değerinin daha da artacağını düşünüyoruz” dedi. Projede çocuklara uygun geniş alanlar bulunduğunu da belirten Elmas, “Çocuk ailenin de toplumunda gözbebeği. Çocukların ayaklarının toprağa basarak, hayatı özgürce deneyimleyecekleri bir proje planladık. Doğadan kopmadan sıra dışı alanlar oluşturacak şekilde klasik oyun alanlarından uzak durduk. Peyzaj mimarisinde konsepsiyonel tasarımlar oluştururken, oyun alanlarını özellikle farklı yaş guruplarına uygun, uzman görüşlerinden faydalanarak kurguladık” dedi.

Lansmana özel avantajlı fiyatlar

Gölbahçe Evleri’nde 1+1 fiyatına 2+1 daire sahibi olunabilecek. Projede 70 metrekare 2+1 daireler, 1+1 fiyatına 275 bin TL’den satışa sunuluyor. 60 ay vade farksız ödeme fırsatının bulunduğu projede peşin ve banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim daha sağlanacak.

Yüksek prim getirisi

Kuzey ormanları, Paşaköy gişeleri ve TEM otoyolunun yanı başında bulunan Gölbahçe Evleri, Ataşehir’e yaklaşık 10 dakika mesafede yer alıyor. Proje aynı zamanda hızlı tren hattı, yapımı devam eden 3. köprü ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergâhında bulunuyor.

Lokasyonuyla yüksek prim vadeden projenin sosyal donatıları arasında ise sosyal tesisler, gölün üzerine terasla uzanan kafeler, yürüyüş yolları, su köprüleri, kamelyalar, modern çardaklar, ahşap dekler, fitness alanları, iki adet üzeri açılabilen ve doğal ışığı alabilen yüzme havuzları mevcut.