EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Bahçekent satışa çıkmaya hazırlanıyor

Sur Yapı imzasıyla Esenyurt Bahçekent'te konumlandırılan olan yeni projesi için çalışmalar hızlandı. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

Sur Yapı, İstanbul'un yatırım değeri yüksek alanlarında yeni projeler üretmeye hız kesmeden devam ediyor. Emlak Konut GYO'nun İstanbul Hoşdere 6. Etap ihalesini geçtiğimiz yıl kazanan şirket, 23 bin 264 metrekarelik arazi üzerinde konut ve ticari birimlerden oluşan yeni bir proje geliştirmeye hazırlanıyor.

Yaklaşık 149 milyon 350 bin TL yatırım bedeliyle yükselecek olan projede ÇED süreci başladı. Detayları henüz açıklanmayan projede toplam 755 konut ve 35 ticari birime yer verilmesi planlandı. İnşaat alanı 145 bin metrekare olarak belirlenen projenin ismine ise henüz karar verilmedi.

Toplam 6 bloktan oluşması beklenen Sur Yapı Bahçekent projesinde daire tiplerinin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde olacağı tahmin ediliyor. Satışlarına kısa süre içerisinde başlanması planlanan projede hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.suryapi.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.