EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Antalya’nın Turkuaz etabında ön satış dönemi başladı

Geniş limon bahçeleriyle büyüleyen Sur Yapı Antalya projesinin bin 105 konutlu Turkuaz etabı başarılı bir ön talep sürecinden sonra ön satışlara sunuldu.

Birçok ülkeden ve yurt genelinde 57 binin üzerinde ön talep toplayan Sur Yapı Antalya projesinin bin 105 konuta ev sahipliği yapan geniş limon bahçeleriyle alıcıları büyüleyen Turkuaz etabında ön satışlar başladı. Antalya’da toplam bin 400 ailenin ev sahibi olmasını sağlayan Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz etabı da gördüğü yoğun ilginin ardından satışa sunuldu.

Binlerce ailenin ev hayalini gerçeğe dönüştürmesine yardımcı olan proje Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak sektöre kazandırılıyor. Projede yer alan her etap farklı bir özelliği ile ve farklı sosyal donatıları ile dikkat çekiyor.

Dünyanın dört bir yanından talep alan Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz etabında da yüzde 35 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler yüzde 35 peşinat ödedikten bir yıl sonra yüzde 10’luk bir ara ödeme ve geri kalan konut bedelini de 36 ay vade ile tahsil edebiliyorlar.

Medeniyetin su kenarından başladığı bilgisinden yola çıkarak su kenarında inşa edilen bin 105 adetten konuttan meydana gelen projede peşin alımlarda da konut bedeli üzerinden yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Ön satışları için start verilen projede başarılı bir ön talep dönemi geride kaldı. 57 binin üzerinde ön talep alan etapta ön satışlar başladı.

Cazip ödeme koşulları sunulan Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz etabında her türlü zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun olacak şekilde tasarlanmış her kesimden geniş bir kitleye hitap edebilecek 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış konutlar yer alıyor. Projede yer alan konutların metrekare büyüklükleri ise 55 metrekare ile 231 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Yüzde 5 peşinat 1 yıl sonra yüzde 10 ara ödeme ile daire sahibi olma imkânı sağlanan projede geri kalan konut bedeli ise 36 ay vade ile tahsil edilebiliyor. Türkiye’nin en büyü kentsel dönüşüm projesi Sur Yapı tarafından Antalya’nın Kepez ilçesinde konumlandırıldı. Turkuaz etabından da daire satın almak isteyenler yine peşin alımlarda konut bedeli üzerinden yüzde 10 daha az ödeyecekler.