EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Yapı Antalya Turkuaz’da yüzde 20 peşinatla konut satın alma fırsatı

Sur Yapı tarafından Antalya’nın Kepez ilçesinde hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz Etabında yüzde 20 peşinle satışlar başladı.

Yurt genelinde hayata kazandırılan kentsel dönüşüm projelerinin en büyüğü olarak lanse edilen Sur Yapı kalitesiyle Antalya’nın Kepez ilçesinde hayata geçirilen Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz Etabında satışlar start verdi.

Fiyatların 107 bin TL’den başlangıç gösterdiği Sur Yapı Antalya Turkuaz Etabında yüzde 20 peşin ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. Geri kalan konut bedeli ise banka kredisi kullanılarak ödenebiliyor. Projeden peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere ise konut bedeli üzerinden yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

Antalya’nın son günlerde yıldızı parlayan gelişime açık ilçesi Kepez’de hayata kazandırılan projede toplam 19 bin konuta Turkuaz Etabında ise bin 105 adet konuta yer veriliyor. 1 milyon 300 bin metrekare alan üzerinde hayata kazandırılan Sur Yapı Antalya projesinde 19 bin adet konuta yer veriliyor. Projenin Turkuaz etabında farklı zevk ve farklı ihtiyaçlara karşılık verebilecek şekilde dizayn edilmiş 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde tasarlanmış daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 55 metrekareden başlayıp 231 metrekareye kadar yükseliyor.

Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz Etabında yer alan dairelerin teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde yapılacağı tahmin ediliyor. Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çeken projede sadece 260 bin metrekare alan yeşil alanlar için ayrıldı.

1 milyon 300 bin metrekare alan üzerinde 19 bin konut şeklinde tasarlanan projede 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 107 bin TL’den start aldığı projenin Turkuaz Etabında ise yüzde 20 peşinle konut satın alınabiliyor. Kalan konut bedeli banka kredisi ile ödenebiliyor. Peşin alımlarda ise alıcıya yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

Merkezi konum ve sosyal olanakları ile dikkat çeken projenin yakınında Teknokent, tramvay hattı, sağlık kurumları, eğitim kurumları bulunuyor.

Yatırım fırsatlarıyla dikkatleri üzerine çeken Sur Yapı Antalya projesinin Turkuaz Etabında yer alan sosyal olanaklar ise şöyle sıralanıyor:

• Güvenlik
• Açık yüzme havuzu
• Çocuk yüzme havuzu
• Süs havuzu
• Gölet
• Yürüyüş alanları
• Dinlenme alanları
• Aktivite alanları
• Çocuk oyun alanları
• Fitness salonu
• Yeşil alanlar