EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sur Cadde ile Antalya ‘İstiklal Caddesi’ne kavuşacak!

Sur Yapı tarafından Antalya’nın Kepez ilçesinde yaşama kazandırılan Sur Cadde projesinde 1+1 dairelerde fiyatlar 137 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Gayrimenkul sektörünün öncü isimleri arasında yer alan Sur Yapı Antalya’nın siluetini değiştirmeye ve yenilemeye devam ediyor. Antalya’nın Kepez ilçesinde Sur Yapı kalitesiyle yükselen Sur Cadde projesinde fiyatlar 137 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Daire, dükkan ve ofis seçenekleri ile sektörde ilgi uyandıran Sur Cadde projesi Antalya’nın gözde ilçesi Kepez’e bağlı Santral Mahallesi’nde inşa ediliyor. 1+1 ve 2+1 kart planında dairelere yer verilen projede anahtar teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

1.3 kilometre uzunluğundaki caddede bir tramvay hattı yer alacak. İstanbul’daki İstiklal Caddesi’nin benzeri formatta bir cadde inşa edilecek olan Sur Cadde projesinde her zevke ve her bütçeye uygun daire, ofis ve dükkan seçeneklerine yer veriliyor.

SUR CADDE ANTALYA FİYAT LİSTESİ

Sur Yapı Sur Cadde Antalya projesinde yer alan dairelerin planları ve fiyat listesi ise şu şekilde:

  • 1+1 kat planında tasarlanan daireler 137 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 2+1 kat planında tasarlanan daireler 198 bin TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin karşısına çıkıyor.

ÖDEME PLANLARI

Sur Cadde Antalya projesinden sadece yüzde 35 peşinat ödenerek konut satın alınabiliyor. Geri kalan bedel ise 6 ay sonra yüzde 10 oranındaki bir ödeme ve 36 ay vade ile taksitle tahsil edilebiliyor.

Projede sunulan kişiye özel avantajlı ödeme imkanları ve uygun fiyat aralığı projenin benzerlerinden ayrılan yönlerinden bir tanesi olarak dikkat çekiyor.