EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sundance Residences’ta yüzde 33 indirim fırsatı

Bozatlı International tarafından Bodrum’un Kadıkalesi lokasyonunda inşa edilen Sundance Residences’ta yüzde 33 indirim fırsatı sunuluyor.

Bozatlı International güvencesiyle Bodrum Kadıkalesi’nde konumlandırılan Sundance Residences projesi 22 bin 500 metrekarelik arsa üzerinde yükseldi. Projede 175 dairenin yanı sıra 22 odalı bir otel yer alıyor. Sundance Residence'ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede dairelerin büyüklükleri 67 metrekare ile 222 metrekare arasında değişiyor.

Türkiye'nin en gözde tatil beldesi Bodrum'da hayata geçirilen Sundance Residences projesinde yaşam bir süredir devam ediyor. Projede daireler beyaz eşya, zemin kaplama, klima vitrifiye, hazır banyo ve mutfak ile birlikte teslim ediliyor. Sundance Residence'ta isteğe göre housekeeping, oda servisi, hastane hizmeti, mutfak alışverişi, sağlık hizmetleri gibi olanaklar bir arada sunuluyor.

Sundance Residences’ta 1+1 daireler 499 bin TL’den, 2+1 daireler 818 bin TL’den, 3+1 daireler 1 milyon 233 bin TL’den, 4+1 daireler ise 1 milyon 865 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Peşin alımlardan yüzde 33 indirim fırsatı sunulan Sundance Residences konut kampanyası 31 Temmuz 2017 tarihinde sona eriyor.