EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Suaden Home by Güneri'de fiyatlar 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor

Güneri İnşaat tarafından İstanbul'un en nezih ilçelerinden Kadıköy'de yükselen Suaden Home by Güneri projesinde fiyatlar güncellendi.

Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde konumlandırılan Suaden Home by Güneri, yatırımcılarına konforlu bir yaşamın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunuyor. Ön talep toplama çalışmalarına 2016'nın üçüncü çeyreğinde başlanan proje, kısa bir süre önce satışa sunuldu.

Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 3 bin 873 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Suaden Home by Güneri projesinde toplam 105 konuta yer veriliyor. Projede büyüklükleri 98 metrekare ile 293 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor. Temmuz 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede fiyatlar 1 milyon 500 bin TL ile 5 milyon TL arasında değişiyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen Suaden Home by Güneri'de şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksit avantajından da yararlanılabiliyor.

Suaden Home By Güneri projesi Bağdat Caddesi'ne 500 metre, sahile 850 metre, metroya 200 metre, Bostancı Gösteri Merkezi'ne 950 metre, Bostancı İskelesi'ne 970 metre mesafede yer alıyor. Ulaşım arterlerine yakınlığıyla da dikkat çeken proje 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 20 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 dakika, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 25 dakika mesafede konumlandırılıyor.