EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Su Rezidans’ta fiyatlar 625 bin TL’den başlıyor

Cevahiroğlu İnşaat ve Akmeşe Yapı tarafından İstanbul’un Bağcılar lokasyonunda inşa edilen Su Rezidans’ta daire fiyatları 625 bin TL’den başlıyor.

Cevahiroğlu İnşaat ve Akmeşe Yapı imzasıyla Bağcılar’da konumlandırılan Su Rezidans projesi 14 katlı tek blokta 70 daireden meydana geliyor. 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer verilen projede 2+1 daireler 100 metrekare, 3+1 daireler ise 125 metrekare olarak tasarlandı.

Su Rezidans projesinde spor salonu, sauna, hamam, çocuk oyun alanları ve otopark gibi sosyal olanaklar bir arada bulunuyor.

Su Rezidans güncel fiyat listesi

İnşaat alanı 7 bin 700 metrekare olarak belirlenen Su Rezidans’ta ön satış dönemi başladı. Projede lansman dönemine özel yüzde 20 indirim uygulanıyor. Su Rezidans’ta 2+1 daire fiyatları 625 bin TL'den, 3+1 daire fiyatları ise 780 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Su Rezidans, Mall Of İstanbul'a 4 dakika, Dünya Ticaret Merkezi'ne 10 dakika, Basın Ekspress Yolu'na 3 dakika, Medipol Hastanesi'ne 5 dakika, CNR Expo'ya 10 dakika, Kemerburgaz Üniversitesi'ne 1 dakika, , E-5'e 10 dakika ve Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede inşa ediliyor.