Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Su Residence İzmir Çiğli'de yükseliyor

İzmir Çiğli'de hayata geçirilen Su Residence konut projesi Cebeci Yapı güvencesiyle yükseliyor. Projede konut fiyatları 205 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Tamamı 1+1 dairelerden oluşan Cebeci Yapı tarafından İzmir’in Çiğli ilçesinde yaşama geçirilen Su Residence projesindeki konutlarda fiyatlar 205 bin TL'den start alıyor.

Sektörün kaliteli isimlerinden Cebeci Yapı'nın İzmir'de hayata geçirdiği yeni projesinde yer alan tüm daireler 1+1'lerden oluşuyor. Hemen teslim imkanı sunulan projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 47 ile 49 metrekare aralığında dizayn edildi. Su Residence konut projesinde toplam 49 adet konuta yer verildi.

Konumu ve sosyal olanakları ile dikkat çeken projeden daire satın almak isteyenlerin imkanlarına özel ödeme plaqnları düzenlenebiliyor. Banka kredisi ile konut alımına uygun olan projedeki konutlarda hemen teslim yapılabiliyor.

7 katlı tek blok şeklinde yükselen proje Cebeci Yapı tarafından İzmir’in Çiğli ilçesinde hayata geçiriliyor. Fiyatların 205 bin TL’den başlangıç gösterdiği Su Residence konut projesinden banka kredisi ile daire satın alınabiliyor.

Tüketicinin şartlarına uygun ödeme alternatifleri geliştirilen projede daire sahibi olmak kolaylaştırılıyor. Konutların hemen teslim edilebildiği Cebeci Yapı Su Residence konut projesi Çiğli’ye bağlı Balatçık Mahallesinde yaşama kazandırılıyor.

Katip Çelebi Üniversitesi’ne yakın konumu ile alıcının dikkatini çeken Su Residence konut projesi modern mimarinin güzel bir örneği olarak yükseliyor.

Merkezi konumu, uygun fiyatları ve kolaylıklı ödeme koşulları ile dikkat çeken proje aynı zamanda sunduğu sosyal olanaklarla da tüketicinin ilgisini çekmeyi başarıyor.

Cebeci Yapı tarafından İzmir Çiğli’ye bağlı Balatçık Mahallesinde konumlandırılan Su Residence projesinin sosyal imkanları ise şu şekilde sıralanıyor:

• Otopark
• Güvenlik
• Yüzme havuzu
• Sauna
• Fitness salonu
• Çocuk oyun alanları
• Yürüyüş alanları
• Yeşil alanlar