EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Su Park teslim için gün sayıyor

Bozkuş İnşaat'ın Zonguldak Ereğli'de hayata geçirdiği Su Park projesinde satışlar devam ediyor. Projenin teslimlerine Ağustos 2017'de başlanması planlanıyor.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 12 bin 280 metrekarelik arazi üzerinde yükselen Su Park projesinde inşaat çalışmaları devam ediyor. Ağustos ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede toplam 100 daire bulunuyor. Alanları 160 metrekare ile 292 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı Su Park toplam 4 bloktan meydana geliyor.

Ereğli'nin en büyük özel sektör projesi olan Su Park'tan banka kredisiyle konut sahibi olunabiliyor. Tamamlandığında en küçük dairenin minimum bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülen projede daire fiyatları 400 bin TL ile 800 bin TL arasında değişiyor. Her daireye 2 araçlık otopark yerinin ayrıldığı Su Park'ta market, kreş, kuaför salonu ve aile hekimi de bulunuyor.

Tapuların hemen teslim edildiği Su Park hakkında ayrıntılı bilgiye www.bozkusinsaat.com adresinden ya da 0372 322 80 03 numaralı telefondan erişilebiliyor.