EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Strada Bahçeşehir'de sıfır faizle 60 ay vade imkanı sunuluyor

Akzirve Gayrimenkul tarafından İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Bahçeşehir'de konumlandırılan Strada Bahçeşehir projesinde fiyatlar 300 bin TL'den başlıyor.

Temeli Şubat ayında atılan Strada Bahçeşehir projesinde inşaat ve satış çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bahçeşehir'de 105 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Strada Bahçeşehir projesinde 2 bin 500 konut yer alıyor. Toplam inşaat alanı 350 bin metrekare olan projede konutların yanı sıra 100'ün üzerinde cadde mağazasına da yer veriliyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Strada Bahçeşehir'de alanları 59 metrekare ile 243 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor.

Daire fiyatlarının 300 bin TL'den başladığı Strada Bahçeşehir projesinden konut sahibi olmak isteyenlere 60 ay vade farksız, yüzde 0,45 faiz oranıyla 120 ay ya da yüzde 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunuluyor. Yüzde 1 peşinatla konut satın alınabilen Strada Bahçeşehir; Kanal İstanbul'a 10 dakika, İstanbul Yeni Havalimanı'na 20 dakika, İstanbul Avrupa yakasının en büyük yaşam parkı olan Hayat Park’a ise 5 dakika mesafe konumlandırılıyor.

Tamamlandığında yüksek oranda prim yapması beklenen Akzirve Strada Bahçeşehir hakkında bilgi veren Akzirve Gayrimenkul & Yatırım CEO’su İbrahim Maasfeh, "Bahçeşehir bölgesi giderek artan değeriyle yatırımcıların ilgisini çekiyor. Bölgede 2011 yılında metrekare fiyatları bin 500 TL civarındayken, şu anda 4 bin TL’lere kadar çıkabiliyor. Bölge, 3. havalimanı bağlantı yolları ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ile yatırım açısından avantajlar sunuyor" şeklinde konuştu. Maasfeh ayrıca, 2019 yılında hizmete girmesi planlanan Mahmutbey – Bahçeşehir metro hattıyla birlikte Bahçeşehir bölgesine raylı sistemle ulaşımın da sağlanmış olacağını ve bu şekilde bölgede oturanların yeni bir ulaşım ağına sahip olacağını duyurdu.