EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Starlife Silivri'de satışlar devam ediyor

Say Yapı'nın Silivri'de inşa ettiği Starlife Silivri projesinde sınırlı sayıda villanın satışı devam ediyor. Projede metrekare birim fiyatları 6 bin TL'den başlıyor.

Son dönemde İstanbul'un en çok prim yapan bölgelerinden biri haline gelen Silivri'de 80 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Starlife Silivri projesinde toplam 90 villaya yer veriliyor. Konutların büyük çoğunluğunun sahibini bulduğu Starlife Silivri'de alanları 300 metrekare ile 440 metrekare arasında değişklik gösteren tamamı 6+1 tipinde tasarlanmış konutlar yer alıyor.

Hemen teslim avantajıyla satışa sunulan Starlife Silivri projesinde villaların 600 ile 1.350 metrekare arası bağımsız bahçeleri bulunuyor. Yüzde 25 peşinatla banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen projede villa fiyatları 1 milyon 500 bin TL ile 2 milyon 300 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yatırımcılarına yüksek oranda prim ve doğayla iç içe bir yaşam vadeden Starlife Silivri projesşnin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, basketbol sahası, tenis kortu, sauna, SPA, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları ve kafe yer alıyor.