EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Soyak Konforia'da yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor

Soyak tarafından Bahçeşehir'de yükselen Soyak Konforia'da peşin ödemelerde yüzde 10 indirim, vadeli alımlarda ise sıfır faiz ile taksitlendirme fırsatı sunuluyor.

Soyak Yapı, İstanbul’un yeni merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Soyak Konforia projesi ile yatırımlarına yenisini ekliyor. LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun bina kriterleri ile toplam 5 bin konuttan oluşacak proje, alışveriş merkezlerinin ve spor alanlarının da içinde bulunduğu geniş bir bölgede yer alıyor.

Yüzde 10 peşin indirimi ya da sıfır faizli Soyak Finansmanı ile sahip olunabilecek Soyak Konforia’da 2+1 daire fiyatları 312 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları ise 372 bin TL’den başlıyor. Eylül 2017’de teslim edilecek olan projede yüzde 1 KDV avantajıyla uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor.

“İstanbul’un geleceği burada”

Soyak Holding CEO’su Dr. Emre Çamlıbel, “Soyak Konforia Projemizi gerçekleştirmek için, ev sahipliği yaptığı ve yakın konumda bulunduğu mega altyapı projeleri nedeniyle İstanbul’un yeni merkezi olarak adlandırılan Bahçeşehir’in kuzey bölgesini seçtik. Amacımız, gelişmekte olan bu bölgede enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan, toplam 5.000 konuttan oluşacak Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden birine imza atmak. İstanbul’un geleceği burada ve biz bu bölgede ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için satışa çıkardığımız projemizin ilk etabını 2017’de teslim edeceğiz” dedi.