EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Soyak Konforia, Anneler Günü'ne özel indirim fırsatı sunuyor

Soyak imzasıyla İstanbul'un gelişen bölgelerinden Bahçeşehir'de yükselen Soyak Konforia projesinde Anneler Günü'ne özel yüzde 10+3 indirim fırsatı sunuluyor.

Soyak Yapı tarafından Bahçeşehir'de konumlandırılan projenin 271 konutluk ilk etabı olarak satışa sunulan Soyak Konforia'da Anneler Günü'ne özel bir kampanya başladı. Projeden bu hafta sonuna kadar daire sahibi olanlar peşin ve banka kredili alımlarda yüzde 10 indirime ek olarak yüzde 3 Anneler Günü özel indiriminden yararlanabilecekler.

100 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde 5 bin daire yer alıyor. Büyüklükleri 56 metrekare ile 193 metrekare arasında değişen dairelerin yer aldığı Soyak Konforia, Üçüncü Havaalanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları üzerinde olmasıyla yatırımcının ilgisini çekiyor.

İlk etabı 2017 yılında teslim edilmeye başlanacak olan projede dairelerin fiyatları 222 bin TL'den başlıyor. Uygun ödeme koşullarının sunulduğu Soyak Konforia projesi LEED Sertifikası’na uygun bina kriterlerine göre yapılıyor. Projenin tasarımı Tago Mimarlık imzası taşıyor.