EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Skyland’de 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı devam ediyor

İstanbul Seyrantepe’de yükselen Skyland’de 120 ay 0.98 vade farkı fırsatı devam ediyor. Peşin ve kredili alımlarda ise yüzde 10 indirim yapılıyor.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe’de hayata geçirilen Skyland’de yüzde 10 peşinatla 120 ay için 0.98 vade farkı fırsatı başladı. 31 Ekim’e kadar devam edecek kampanyanın yanı sıra Skyland İstanbul’da peşin ya da kredili alımlarda ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

SKYLAND İSTANBUL FİYAT LİSTESİ (EYLÜL 2018)

1+0 konutlar 747 bin TL’den,

1+1 konutlar 1 milyon 138 bin TL’den,

2+1 konutlar 1 milyon 655 bin TL’den,

3+1 konutlar 2 milyon 714 bin TL’den,

4+1 konutlar 5 milyon 525 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Skyland İstanbul’da yer alan rezidans ve ofislerin yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

HER İHTİYACA UYGUN KONUT SEÇENEKLERİ

Skyland İstanbul’da 1+0’dan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun konut seçenekleri yer alıyor. Skyland İstanbul; Tower Residence, Sky Residence ve Teras Evler konseptindeki konutlarıyla yemyeşil bir hayatı merkezine alıyor. Sosyal yaşam alanlarıyla da konut sakinlerini stresten uzak tutuyor.

Skyland İstanbul’un Tower, Loft ve Flat ofisleri geniş, ferah ve yüksek tavanları ile dikkat çekiyor. Günümüzün tüm modern ofis ihtiyaçlarının sunulduğu Skyland İstanbul’da teknolojik altyapı da kuruldu.

AKILLI EV KONSEPTİ İLE DONATILAN KONUTLAR

Akıllı ev konsepti ile donatılan Skyland İstanbul’da yer alacak olan konut sakinlerine restoran, açık/kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness salonu, sauna, wellness ve spa mekanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

Skyland İstanbul; TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığı sağlıyor.