EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Skyland İstanbul'dan konut sahibi olmak kolaylaşıyor

Eroğlu Gayrimenkul'ün Mart 2017'de teslimlerine başlayacağı projesi Skyland İstanbul'dan konut sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanya başladı.

Eroğlu Gayrimenkul'ün yüksek prim vadeden projesi Skyland İstanbul'da kısa bir süre devam edecek yeni bir kampanya başladı. Kampanya kapsamında Skyland İstanbul'tan rezidans ve ofis sahibi olmak isteyenlere, banka veya şirket kredisi avantajıyla kişiye özel ödeme planı fırsatı sunuluyor.

Teslimine üç ay kaldı

Rezidans ve ofislerin yanı sıra ev ve ofis tasarımına yönelik, özel konseptli yeni alışveriş merkezi Hom Design Center’ın bulunduğu Skyland İstanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam vaad ediyor. Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen projenin Mart 2017’de sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Trafik sorunu ortadan kalkıyor

Stüdyodan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’da, konutların yanı sıra 90 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip ofis kulesi de bulunuyor. Teknolojik altyapısı, kafe ve restoranlarıyla çalışmaktan keyif alınacak bir ortam sunan Skyland İstanbul’un ofis kulesi, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması hem TEM otoyolu hem de Cendere yolu üzerinden iki farklı giriş imkanı sunmasıyla trafikten zaman tasarrufu sağlatarak iş dünyası için ulaşım imkanını da kolaylaştırıyor. Kule ofis ve loft ofis seçenekleri sunan projede, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve detaylar mevcut.