Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Skyland İstanbul'dan ev sahibi olmak isteyenlere yeni fırsat

Mart 2017'de teslim edilecek olan Skyland İstanbul'da yılın son kampanyası başladı. Kampanya kapsamında kişiye özel ödeme koşullarıyla projeden konut sahibi olmak mümkün.

Eroğlu Gayrimenkul'ün 2017 yılının Mart ayında teslimlerine başlayacağı Skyland İstanbul'da rezidans ve ofis sahibi olmak isteyenler için yılın son kampanyası başladı. Banka veya şirket kredisi avantajıyla kişiye özel ödeme planı fırsatı sunulduğu Skyland İstanbul, kısa bir süre devam edecek kampanyası ile müşterilerine İstanbul’un merkezinde akılcı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Rezidans ve ofislerin yanı sıra ev ve ofis tasarımına yönelik, özel konseptli yeni alışveriş merkezi Hom Design Center’ın bulunduğu Skyland İstanbul; Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda yükseliyor. Konumuyla dikkat çeken proje TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere sağladığı ulaşım kolaylığıyla yatırımcıdan büyük ilgi görüyor.

Tamamlandığında 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak olan Skyland İstanbul'da stüdyodan 4+1'e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri mevcut. Projenin ofis kulesinde ise 90 bin metrekarelik kiralanabilir loft ofisler bulunuyor. 8 metrelik tavan yükselikleriyle dikkat çeken loft ofisler her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabiliyor.