EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Skyland İstanbul’da yüzde 5 peşinatla 50 ay vade fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul tarafından Şişli Seyrantepe’de hayata geçirilen Skyland İstanbul’da yüzde 5 peşinatla 50 ay vade fırsatı sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul, ulaşım kolaylığı, konfor ve sosyalleşmeye imkan veren benzersiz özelliklere sahip Skyland İstanbul’daki ofisleri için “0 peşinat 0 faiz 8920 TL taksitle” ya da “%5 peşinatla 50 ay şirket bünyesinde” ödeme avantajlarıyla kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Skyland İstanbul, TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere oldukça yakın.

628 ofisin bulunduğu Skyland İstanbul‘un ofis kulesi toplam 120 bin metrekare ofis alanından oluşuyor. Tower ofisler yüksek yatırım değeri ve 83 metrekareden birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen yapısıyla benzersiz fırsatlar sunuyor.

Skyland İstanbul’da yaklaşık 90 bin metrekare kiralanabilir alana sahip ve tek katta 190 metrekareden 1200 metrekareye kadar genişlik sunan Loft Ofisler ise 7 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor. Eklenebilen asma katlarla modern loft ofis özelliklerinin çalışanlarca yaşanmasına olanak tanıyor. Skyland İstanbul’un üç kulesini birleştiren meydana bakan Loft Ofisler, çalışanlarının gün ışığından da yararlanmasına olanak sağlıyor.

Skyland İstanbul’un bir başka ofis seçeneği olan Flat Ofisler toplamda 17 bin 500 metrekarelik kiralanabilir alanıyla Cendere caddesi üzerinden direk giriş olanağı sunuyor. Yüksek tavanları ile ferah çalışma ortamı sağlayan mimarisine ek olarak orman manzarasına bakması flat ofisleri cazip kılan ve iş yerinize prestij katacak önemli özellikleri arasında yer alıyor. 6 bağımsız bölümden oluşan Loft ve Flat ofislerin her bir bölümünde farklı giriş, lobi, güvenlik ve doğrudan Gastro Court alanına çıkan asansörler gibi detaylar da yer alıyor.

Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, T.T. Arena’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen proje, konumuyla cezbediyor. TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında konumlandırılıyor.