EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Skyland İstanbul'da yüksek prim avantajı yatırımcıları bekliyor

Yatırımcısına yüksek prim avantajı sunan Skyland İstanbul'da ofis ve rezidans daireler uygun fiyat ve avantajlı ödeme koşullarıyla sahiplerini bekliyor.

Eroğlu Gayrimenkul'ün Seyrantepe Arena'nın yanında konumlandırdığı projesi Skyland İstanbul'da satışlar sürüyor. Ulaşım arterlerinin merkezinde olması sebebiyle yüksek prim avantajı sunan projede yatırımcılara uygun ödeme koşulları sunuluyor. Yüzde 0,69 faiz oranıyla kolayca ev sahibi olunabilen projede her ihtiyaca uygun konut seçenekleri bulunuyor.

Skyland İstanbul'un ofis kulesinde ise 360 derece İstanbul manzarası, konfor ve teknolojik olanaklar bir arada sunuluyor. 120 bin metrekarelik alanda 504 ofisten oluşan projede modern iş hayatının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak sosyal donatılara yer veriliyor. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması ve TEM otoyolundan tek giriş alarak direkt bağlantı sağlamasıyla trafik sorununa da çözüm sunuyor.

Proje, banka kredisiz 48 ay sıfır faiz imkânı ile gayrimenkul sahiplerine yatırımları için değer katma avantajı da sağlıyor.