EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Skyland İstanbul’da yer alan rezidanslarda 5 bin 300 TL taksit fırsatı

İstanbul Seyrantepe’de yükselen Skyland İstanbul’daki rezidanslarda taksitler 5 bin 300 TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

Skyland İstanbul projesi, Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakası Seyrantepe’de hayata geçiriliyor. Skyland İstanbul’daki rezidanslarda 5 bin 300 TL’den, ofislerde ise 9 bin 700 TL’den başlayan taksit imkanı sunuluyor.

987 ADET REZİDANSTAN MEYDANA GELİYOR

46 bin metrekare üzerinde yükselen Skyland İstanbul; 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 987 adet rezidans 518 adet ofis ve 40 bin metrekarelik kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezinden meydana geliyor. Skyland İstanbul’daki rezidansların büyüklükleri 53 metrekare ile 321 metrekare arasında değişiyor.

SKYLAND İSTANBUL KONUT FİYATLARI (KASIM 2018)

Skyland İstanbul’da yer alan rezidanslarda 5 bin 300 TL, ofislerde ise 9 bin 700 TL taksit imkanı sunuluyor.

Skyland İstanbul’daki rezidans ve ofislerin yeni sahiplerine teslimleri hemen yapılıyor.

AKILLI EV KONSEPTİNDE TASARLANDI

Skyland İstanbul, akıllı ev konsepti ile donatılıyor. Projede yer alacak olan konut sakinlerine restoran, açık/kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitness salonu, sauna, wellness ve SPA mekanları gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.

YÜKSELDİĞİ KONUMU İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Skyland İstanbul’dan TEM otoyoluna direkt bağlantısı, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkânı bulunuyor. Metro istasyonunun hemen yanında yükselen Skyland İstanbul’dan havaalanı, köprüler ve ana arterlere kolayca ulaşım sağlanıyor.