EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Skyland İstanbul'da yeni kampanya

Eroğlu Gayrimenkul'ün Mart 2017'de teslim etmeye hazırlandığı projesi Skyland İstanbul'da kişiye özel ödeme planı fırsatı sunuluyor.

Teslimine 4 ay gibi kısa bir süre kalan Skyland İstanbul'da yatırımcılara sunulan kişiye özel ödeme planları ile rezidans ya da ofis sahibi olmak kolaylaşıyor. Seyrantepe'de, T.T. Arena’ya komşu olarak yükselen Skyland İstanbul'da rezidans ve ofis bölümlerinin yanı sıra bir alışveriş merkezi de yer alıyor. Lokasyonu sebebiyle yatırımcısına çok ciddi bir kazanç sağlaması beklenen Skyland İstanbul, TEM otoyoluna direkt bağlantısının, Cendere caddesi üzerinden Ayazağa ve Maslak’a çıkış imkanının ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanı, köprüler ve ana arterlere ulaşım kolaylığıyla dikkat çekiyor.

İstenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisler

Stüdyodan 4+1’e kadar her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland İstanbul’un ofis kulesi ise konumu, 360 derece manzarası, teknolojik altyapısı, kafe ve restoranlarıyla, çalışmaktan keyif alınacak bir ortam sunuyor. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması hem TEM otoyolu hem de Cendere yolu üzerinden iki farklı giriş imkanı sunmasıyla trafikten zaman tasarrufu sağlatarak iş dünyası için ulaşım imkanını da kolaylaştırıyor. Kule ofis ve loft ofis seçenekleri sunan projede, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve detaylar mevcut.

Skyland İstanbul’un ofis kulesi yüksek yatırım değeri ve birleştirilerek her katta 2 bin metrekareye kadar istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisleriyle benzersiz fırsatlar sunuyor. Yaklaşık 90 bin metrekare kiralanabilir alana sahip loft ofisleri 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor.