Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Skyland İstanbul'da hiç peşinatsız 3 bin 800 TL taksitle hemen teslim avantajı

İstanbul Avrupa Yakasında iş ve yaşam merkezlerinden biri Ayazağa lokasyonunda konumlandırılan Skyland İstanbul’da hiç peşinat ödemeden konut sahibi olma imkanı sağlıyor.

İstanbul Avrupa Yakasınn en gözde ilçelerinden Sarıyer’de hayata kazandırılan Skyland İstanbul projesinde hiç peşinat ödemeden konut sahibi olabilirsiniz. Şehrin en gözde ilçelerinden birinde sektördeki yerini alan Eroğlu Gayrimenkul projesi Sarıyer Ayazağa’da Türk Telekom Arena’nın hemen yanı başında yükseliyor.

Hemen konut teslimi avantajıyla satışları tüm hızıyla devam eden projeden daire satın almak isteyenlere özel geliştirilen kampanya kapsamında peşinat ödemenize gerek yok. Peşinat ödemeden konut sahibi yapan projeler arasındaki en prestijli markalı konut projelerinden biri Skyland İstanbul‘da metrekare fiyatları ise hiç peşinatsız ayda 3 bin 800 TL’den başlangıç gösteriyor.

Peşinatı denkleştiremeyen konut alıcılarının yüzünü güldürecek projede ayda 3 bin 800 TL’den başlayan taksitlerle hiç peşinat ödemesi yapmadan kira öder gibi konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Taksitlerin 2019 yılında alınmaya başladığı projede konut teslimleri hemen yapılıyor.

Sunduğu sosyal olanaklar, merkezi konum ve iş/yaşam merkezi olanakları ile yatırımcısına yüksek kazanç vaat eden ve oturumcuya keyifli ve kaliteli bir yaşam standardı sunan projede hemen teslim avantajıyla 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor.

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Avrupa Yakasının en çok rağbet gören prestijli ilçelerinden Sarıyer’de Ayazağa lokasyonunda konumlanan proje iş ve yaşamın merkezinde konumlanıyor. Yapım aşamaları tamamlanan projede konutlar hemen teslim durumunda bulunuyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere ayda 3 bin 800 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi konut sahibi olma imkânı sağlanıyor.

Üstelik projede taksitlerin ödemesi 2019 yılından itibaren başlıyor. Projeden yatırım yapmak isteyenlere sunulan özel koşullar kapsamında hiç peşinat alınmadan daire teslimi yapılabiliyor.