EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Skyland İstanbul’da 3 bin 500 TL taksitle rezidans sahibi olma fırsatı

Gayrimenkulün öncü ismi Eroğlu Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen Skyland İstanbul’da 3 bin 500 TL taksitle ayrıcalıklı rezidans yaşamına sahip olunabiliyor.

Ayrıcalıklı imkanlarla donatılan son ayağı olan Skyland İstanbul’da cazip ödeme seçenekleri ve avantajlı fiyatlar sunuluyor. Eroğlu Gayrimenkul tarafından iş ve yaşamın merkezinde konumlandırılan projede ayda sadece 3 bin 500 taksitle kira öder gibi konut sahibi olunabiliyor.

Skyland İstanbul’da yer alan ofis seçeneklerinden birine sahip olmak isteyen ya da bu alanda yatırım yapmayı düşünenler ise ayda sadece 8 bin 500 TL taksit ödeyerek hayallerini gerçekleştirme fırsatını yakalıyor.

Ayrıcalıklı ödeme planları ve avantajlı fiyatlarıyla satışa sunulan projede proje yaşam başladı. Rezidans ayrıcalığını yaşamak isteyenler ise ödemelerine 2019’da başlayacak.

Anahtar teslimlerinin hemen gerçekleştirildiği projede rezidans sahibi olmak isteyenler ayda 3 bin 500 TL taksitle projeden ofis sahibi olmak isteyenler ise ayda 8 bin 500 TL ödeyerek avantajlı ödeme planlarıyla nitelikli özelliklerle donatılmış iş ve yaşam alanlarına sahip olabiliyorlar.

İstanbul’un merkezi konumunda özellikli bir iş ve yaşam alanı sunan Eroğlu Gayrimenkul projesi Skyland İstanbul’da isteyenler 120 ay vadeyle yüzde 0 faiz imkanıyla ayda 3 bin 500 TL taksitle kira öder gibi rezidans sahibi olabiliyorlar.

İstanbul’da rezidans yaşamına ve ofis hayatına yepyeni bir anlam kazandıran Skyland İstanbul projesinde ödemeler ise 2019 yılında başlıyor. Projede her zevke ve ihtiyaca uygun olarak tasarlanmış 1+1 daire tipinden 4+1 daire seçeneğine kadar konutlar bulunuyor.

Akıllı ev teknolojileri ile donatılmış rezidanslar zengin sosyal donatıları ile sıcak ve lüks yaşam standartlarında bir hayat vaat ediyor. Skyland İstanbul projesinin 10 bin metrekarelik peyzaj alanları olarak ayrıldı.

4+1 dubleks seçeneklerine de yer verilen projede yeşilin gündelik hale getirildiği sosyal alanda fitness merkezi, wellness merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzu, iklimlendirme otomasyonu bulunuyor.