Tema İstanbul Bahçe
1 Yıl Sonra Teslim
Tema İstanbul Bahçe İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 509.000 TL - 1.637.000 TL Proje Detayı
Sur Yapı Antalya
2 Yıl Sonra Teslim
Sur Yapı Antalya Antalya / Kepez 170.100 TL - 460.800 TL Proje Detayı
Optimist Residence
2 Yıl Sonra Teslim
Optimist Residence İstanbul Anadolu / Kadıköy Proje Detayı
Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı

Skycity’de lüks ofis fiyatları 230 bin TL’den başlıyor

Pera GYO tarafından Denizli’de konumlandırılan Skycity Denizli projesinde hem konut hem de ofisler yer alıyor. Projede ofis fiyatları 230 bin TL’den başlıyor.

17 katlı iki bloktan oluşan ve 140 ofisten Skycity Denizli projesinde 52 ile 750 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri bulunuyor.

5 bin metrekare inşaat alanında hayata geçirilen Skycity Denizli projesinde ofis fiyatları 230 bin TL’den başlayıp 500 bin TL’ye kadar yükseliyor. Skycity Denizli projesinde yüzde 50 peşin geri kalan ödeme ise şirket bünyesinde 36 ay vade farksız taksitlendirerek ödeme fırsatı sunuluyor.

Modern mimarisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Denizli’nin çehresinde bir renk oluşturan Skycity projesinde yer alan konutların teslimleri hemen gerçekleştiriliyor. Modern teknolojiyle ve çok ince detaylar dahi düşünülerek tasarlanan projede 5 yıldız otel rahatlığı ve lüksü sunuluyor. Ofisler ise 3.80 kat yüksekliğine sahip olacak şekilde tasarlandı.

Merkezi konumuyla dikkat çeken proje İzmir Asfaltı üzerinde konumlandırıldı. Skycity Denizli projesi otogar ve hızlı tren istasyonuna 3 dakika, Çardak Havaalanı'na 45 dakika, bankalar ve şehir otellerine 5 dakika ,şehir merkezine ise 10 dakika mesafede yer alıyor.