Nef Ormantepe
2 Yıl Sonra Teslim
Nef Ormantepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Avenue İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Avenue İstanbul İstanbul Avrupa / Büyükçekmece 443.000 TL - 1.100.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
1 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Sinpaş Finans Şehir
2 Yıl Sonra Teslim
Sinpaş Finans Şehir İstanbul Anadolu / Ümraniye 475.000 TL - 3.000.000 TL Proje Detayı

Skycity, Türk lirasına sahip çıkıyor

Global Yatırım Holding iştiraki Pera Gayrimenkul tarafından Denizli'de yükselen Skycity, “Dövizini bozdur TL’ye sahip çık” kampanyasına katıldı.

Global Yatırım Holding iştiraki Pera Gayrimenkul, Denizli’deki ofis projesi Skycity'de "Dövizini bozdur, Türk Lirasına sahip çık" kampanyasına destek verdi. Kampanya kapsamında, projeden ofis alacakların, kampanya boyunca getirdikleri her dolar 4 TL sayılacak. Peşinattan geri kalan tutar ise 24 aya kadar sıfır faizle taksitlendirilecek. Yine tamamını peşin ödemek isteyenler için de dolar 4 TL’den bozularak tahsil edilecek.

"İstikrarın korunması için desteğe devam edeceğiz"

Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Bensel, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Grup olarak Türkiye ekonomisinin istikrarının korunması için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz" dedi. Çok anlamlı bir kampanyaya başladıklarını vurgulayan Bensel, "Sadece Türkiye’yi değil, uluslararası pazarda söz sahibi olan Denizlili işadamlarımıza önemli bir fırsat sunuyoruz. Her 1 doları 4 TL’den bozacağız. İşadamlarımız bu önemli katkıdan yararlanarak kentin yeni cazibe merkezi haline gelecek Skycity’den ofis alma imkânı yakalayacak. Skycity, şehrin ilk ve tek yüksek katlı "yeni nesil" ofis projesi olacak. İnanıyorum ki Denizlili işadamlarımız bu kampanyadan yararlanacak ve yeni iş atmosferinin kazandırdığı ivmeyle uluslararası rekabette çok daha güçlü konuma gelecektir. Sahibi olduğumuz Van AVM’de de bu kapsamda bir süre önce TL’ye döndük. Global Yatırım Holding olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan, Denizli’ye hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz" diye konuştu.

2017 Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek olan Skycity'deo fislerin metrekare fiyatı 3 bin 500 TL’den başlıyor. Yüzde 75'inin satışları tamamlanan projenin sosyal donatı alanları arasında spor salonu, concierge, toplantı odaları, video konferans, eğitim odası ve eğlence odası bulunuyor.