Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
AND Pastel
10 Ay Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Skycity, Türk lirasına sahip çıkıyor

Global Yatırım Holding iştiraki Pera Gayrimenkul tarafından Denizli'de yükselen Skycity, “Dövizini bozdur TL’ye sahip çık” kampanyasına katıldı.

Global Yatırım Holding iştiraki Pera Gayrimenkul, Denizli’deki ofis projesi Skycity'de "Dövizini bozdur, Türk Lirasına sahip çık" kampanyasına destek verdi. Kampanya kapsamında, projeden ofis alacakların, kampanya boyunca getirdikleri her dolar 4 TL sayılacak. Peşinattan geri kalan tutar ise 24 aya kadar sıfır faizle taksitlendirilecek. Yine tamamını peşin ödemek isteyenler için de dolar 4 TL’den bozularak tahsil edilecek.

"İstikrarın korunması için desteğe devam edeceğiz"

Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Bensel, Türkiye’nin zor bir dönemden geçtiğini belirterek, "Grup olarak Türkiye ekonomisinin istikrarının korunması için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz" dedi. Çok anlamlı bir kampanyaya başladıklarını vurgulayan Bensel, "Sadece Türkiye’yi değil, uluslararası pazarda söz sahibi olan Denizlili işadamlarımıza önemli bir fırsat sunuyoruz. Her 1 doları 4 TL’den bozacağız. İşadamlarımız bu önemli katkıdan yararlanarak kentin yeni cazibe merkezi haline gelecek Skycity’den ofis alma imkânı yakalayacak. Skycity, şehrin ilk ve tek yüksek katlı "yeni nesil" ofis projesi olacak. İnanıyorum ki Denizlili işadamlarımız bu kampanyadan yararlanacak ve yeni iş atmosferinin kazandırdığı ivmeyle uluslararası rekabette çok daha güçlü konuma gelecektir. Sahibi olduğumuz Van AVM’de de bu kapsamda bir süre önce TL’ye döndük. Global Yatırım Holding olarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamaktan, Denizli’ye hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz" diye konuştu.

2017 Haziran ayında sahiplerine teslim edilecek olan Skycity'deo fislerin metrekare fiyatı 3 bin 500 TL’den başlıyor. Yüzde 75'inin satışları tamamlanan projenin sosyal donatı alanları arasında spor salonu, concierge, toplantı odaları, video konferans, eğitim odası ve eğlence odası bulunuyor.