EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sky Residence'dan hiç peşinatsız konut sahibi olmak mümkün

Eroğlu Gayrimenkul'ün İstanbul'un hızla gelişen lokasyonlarından Seyrantepe'de inşa ettiği Skyland İstanbul projesinin son kulesi Sky Residence'da satışlara başlandı.

Eroğlu Gayrimenkul, Seyrantepe geliştirdiği karma projesi Skyland İstanbul’un son kulesi Sky Residence’ı bugün satışa sunuyor. Sıfır peşinat avantajıyla satışa sunulan Sky Residence'da ödemeler 2019'da başlıyor. Teslimlerine 6 ay sonra başlanması planlanan Sky Residence'da 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçeneklerinin yanı sıra 4+1 dubleks daireler de yer alıyor.

Sky Residence’ı görmek ve yakından deneyimlemek isteyen müşterilerine randevu vermeye başladıklarını belirten Eroğlu Gayrimenkul Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Yelda Altürk, “Skyland İstanbul, konut, rezidans, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan çok değerli bir karma proje. Sky Residence ise Skyland İstanbul’un en değerli bileşenlerinden biri. Sky Residence teknoloji, kalite ve estetiği bir arada sunan özel iç tasarımıyla dikkat çekmenin yanı sıra yeşille iç içe bir yaşam da sunuyor. Hem rezidans konforunda hizmet almak hem de şehir merkezinde yaşamak isteyenler için Sky Residence’ın ilk tercih olacağına inanıyoruz” dedi.

Sky Rezidans’ın lansmana özel fiyatlarla sunulduğunu belirten Yelda Altürk yaptığı açıklamada “Rezidans hayatına yeni bir bakış sunan projemiz, bu imkânlara sahip olmak isteyen herkese benzersiz fiyat ve ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sene içinde teslimlerini gerçekleştireceğimiz Tower Rezidanslardan sonra projemizin son kulesi ve en prestijli parçası olan Sky Rezidanslarda lansmana özel teklifimiz, peşinat ödemeden rezidans sahibi yapıyor. 6 ay sonra taşınmaya hazır Sky rezidansların ödemesi ise 2019 yılında başlıyor” diye konuştu.

Farklı ofis seçeneklerindeki avantajlı fiyatlar devam ediyor

Skyland İstanbul’da yer alan tower, loft ve flat ofislerde de satışlar devam ediyor. Sıfır peşinat ve sıfır faiz avantajıyla satışa sunulan projeden aylık 8 bin 500 TL ödemeyle ofis sahibi olunabiliyor.