EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Siyahkalem Köy'de fiyatlar 727 bin TL'den başlıyor

Siyahkalem Mühendislik imzasıyla Zekeriyaköy'de yükselen Köy projesinde konut fiyatları 727 bin TL'den başlıyor. Projeden 240 ay vade imkanıyla ev sahibi olunabiliyor.

Siyahkalem Müdendislik tarafından İstanbul'un en nezih semtlerinden Zekeriyaköy'de inşa edilen Köy projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları devam ediyor. Emlak Konut GYO'nun konutta başlattığı tarihi kampanyanın ikinci fazı kapsamında 240 ay vadeyle konut sahibi olunabilen projede yatırımcılara 60 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor. Projede fiyatlar 727 bin TL'den başlıyor.

Şubat ayında konut satışları 10 kat arttı

Geçtiğimiz ay 104 milyon TL'lik konut satışı gerçekleşen projede toplam bin 167 daire yer alıyor. 467 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Köy Zekeriyaköy projesinde büyüklükleri 80 metrekare ile 623 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1 tiplerinde tasarlanmış apartman daireleri ve villalar yer alıyor. Projede konutların yanı sıra 15 bin metrekare alana sahip açık çarşı da bulunuyor.

Trafik sorununu ortadan kaldırıyor

Yüzde 1 KDV imkanından yararlanarak yüzde 17'lik karla konut sahibi olunabilen Siyahkalem Köy projesi; dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçekleştirdiği projelerle uluslararası bilinirliğe sahip, pek çok ödül sahibi İngiliz mimari grup Hopkins Architects tarafından tasarlanıyor. Sarıyer-Çayırbaşı tüneli ile Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu’na yakın mesafede bulunan proje, Maslak’a da 13 kilometre uzaklıkta yükseliyor.