EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş’tan öğretmenler için 30 bin TL’ye varan indirim fırsatı

Sinpaş’tan öğretmenler için 30 bin TL’ye varan indirim fırsatı geldi. Kampanya Sinpaş’ın 6 projesinde geçerli olacak.

Sinpaş, öğretmenler için 30 bin TL’ye varan indirim fırsatı başlattı. 24-30 Kasım tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında sadece öğretmenler ve birinci derece yakınlarına özel Finans Şehir, Altınoran, Marina Ankara, Queen Bomonti, Bursa Modern ve Ege Vadisi projelerinde 30 bin TL’ye varan indirim sunuluyor.

İNDİRİM ORANI PROJEYE GÖRE DEĞİŞİYOR

Sinpaş’ın Finans Şehir projesinde 30 bin TL, Queen Bomonti projesinde 20 bin TL, Altınoran projesinde 20 bin TL, Marina Ankara projesinde 20 bin TL, Ege Vadisi projesinde 15 bin TL ve Bursa Modern projesinde 10 bin TL indirim uygulanıyor.

SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR

İstanbul Ümraniye’de İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ne yürüme mesafesinde yer alan Sinpaş Finans Şehir; konut, home ofis ve ticari alanlardan oluşuyor. Sinpaş Finans Şehir; 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri olmak üzere toplam 2 bin 650 adet konuttan meydana geliyor.

QUEEN BOMONTİ

İstanbul Bomonti’de yükselen Queen Bomonti, taçlı özgün mimarisi, 10 bin metrekarelik şehir parkı, highlife temalı evleri, ihtişamı ve estetiğiyle kusursuz bir yaşamı hayal olmaktan çıkarıyor. Queen Bomonti; şehir parkının içinde bulunan yürüyüş parkuru, tenis kortu, streetball alanı, çocuk oyun alanları, kutlama ve davet alanı, yüzme havuzu ve güneşlenme terası ile birçok spor ve aktivite alanı sunuyor.

ALTINORAN

Altınoran projesi, içinde yılın 365 günü kayak yapmaya imkân sağlıyor. Projenin içinden teleferikle inilen tek şehir içi kayak merkezi Snowland, Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatan Skywalk, macera severler için ExtremeLand bulunuyor.

MARİNA ANKARA

Ankaralıları marina yaşamı ile tanıştıran proje Marina Ankara yükselmeye devam ediyor. Marina Ankara’da, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılıp, kanolarla kürek çekmek, kıyı teraslarında oturup suyun keyfini yaşamak, günlük yaşamın bir parçası olacak. Eymir gölü manzarası da, Marina Ankara sakinlerinin sahip olduğu ayrıcalıklardan biri.

EGE VADİSİ

Ege Vadisi, bir yanda eşsiz Vadi manzarası, diğer yanda Ege’ye özgü güzellikleri ile Ankara’nın en gözde lokasyonu Çankaya Oran’da Dikmen Vadisi’ne hakim konumda yükseliyor. Ege Vadisi’nde Ankara’nın 60 metrelik en uzun kumsallı havuzu ve yılın 365 günü keyfini çıkarabileceğiniz 4 mevsim plajı yer alıyor.

BURSA MODERN

Bursa Modern, büyük bir gölet ve kenarında bulunan yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ile rezidanslardan meydana geliyor. Dağ ve şehir manzarası sunulan Bursa Modern’de göl kenarındaki iskele meydanları, göl ve doğa manzaralı kuleleri, çiçek kokulu bahçeleriyle doğanın içinde sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralanıyor.