EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş'ın yıl sonu kampanyasında son haftaya girildi

Sinpaş Yapı'nın Ankara'da hayata geçirdiği Altınoran ve Marina ankara'da başlattığı yıl sonu kampanyasından yararlanabilmek için son gün 31 Aralık.

Başkentlilerin en çok tercih ettiği projelerin başında gelen Marina Ankara ve Altınoran'da başlayan yıl sonu kampanyası kapsamında, projeden daire sahibi olmak isteyenlere banka kredisiz 84 ay vade ile ev alma fırsatı sunuluyor. 31 Aralık'a kadar geçerli olacak kampanyayla yatırımcılara, Marina Ankara’dan yüzde 5 peşinatla Altınoran’dan ise yüzde 15 peşinatla ve aylık bin 78TL’den başlayan taksitle ev sahibi olma avantajı sunuluyor.

Altınoran'da daireler hemen teslim ediliyor

Yaşamın başladığı Altınoran’da Marina Ankara projesinin teslimlerinden sonra sakinlerin de yararlanabileceği çok farklı sosyal donatı alanları yer alıyor. Proje sakinleri Snowland'ta yılın 365 günü kayak yapmaya imkanı buluyor. Proje sakinlerinin dışında Ankaralıların da ilgi gösterdiği Snowland, evden alana teleferikle inme imkânı sunuyor.

Türkiye’de bir ilk olan başka bir Altınoran özelliği de Skywalk... Projede yer alan ve Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor. Projede yer alan ExtremeLand ise Türkiye’nin en büyük salıncağını ve Türkiye’nin ilk ve tek şeffaf tırmanma duvarını bünyesinde bulunduruyor.

Marina Ankara, sakinlerine spor ile iç içe bir hayata sunuyor

Ankaralıların en çok tercih ettiği konut projelerinden olan Marina Ankara'da ise projeye adını veren ve yelkenliyle gezilebilen büyük bir marina bulunuyor. Marina’nın yanındaki (altın) kumsal, şelaleler, su kaydırakları, suyun üzerinden uzanan ahşap köprüler, tropik ada, şelalelerin ve kanyonun yer aldığı proje, sakinlerine bir tatil kentinde yaşıyor duygusu veriyor.

120 bin metrekarelik alanda, bünyesinde açık ve kapalı profesyonel tenis kortları, eğitimlerin verileceği Tenis Kulübü, 4 kilometrelik bisiklet ve koşu parkuru, futbol ve basketbol sahaları ve Sports International ile de sporla içe içe bir hayat sunan Marina Ankara’nın bir başka özelliği ise 13 kilometregöl çevresindeki ağaçlık alanıyla, Ankara’ya oksijen sağlayan Eymir Gölü’ne en yakın konut projesi olması.