EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş’ın hemen teslim projeleri Liva ve Köyceğiz'de Ramazan indirimi başladı

Sinpaş Yapı'nın İstanbul'un Anadolu yakasında Sancaktepe ve Sultanbeyli bölgelerinde inşa ettiği Köyceğiz ve Liva projelerinde Ramazan ayına özel kampanya başladı.

Sinpaş Yapı'nın hemen teslim satışlarına devam ettiği Liva ve Köyceğiz projelerinde Ramazan ayına özel 25 bin TL indirim avantajı sunuluyor. 06 Haziran – 07 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında iki proje için farklı ödeme koşulları da bulunacak.

Projelerden konut sahibi olmak isteyen yatırımmcılara, peşin veya banka kredili ödemelerde; satış fiyatının tamamının peşin veya banka kredisi ile ödenmesi durumunda yüzde 20 peşin indirim iskontosu uygulanacak. Peşin ödemelerde her iki projede de direk tapudan satış imkânı bulunuyor. Banka kredisi ile ödeme yapmak isteyen müşterilere ise Sinpaş’a özel faiz oranları sunulacak.

Değeri artmaya devam ediyor

Lokasyonu sebebiyle her geçen gün değerlenmeye devam eden Köyceğiz ve Liva projeleri 3. Köprü ve Sabiha Gökçen Havaalanı'na yakınlıkları ile kolaylık sağlıyor. Çok yakında hizmete girmesi planlanan metro ulaşımıyla da projeler değerini her geçen gün artıyor.

Daire fiyatları 448 bin 480 TL'den başlıyor

Toplamda 291 adet konutun yer aldığı Köyceğiz projesinde daire fiyatları 756 bin 960 TL'den başlıyor. Projede büyüklükleri 159 metrekare ile 275 metrekare arasında değişen 3+1 ve 3,5+1 tipinde daireler bulunuyor. Liva Turkuaz'da ise 2 etapta toplam 875 konuta yer veriliyor. Daire fiyatlarının 448 bin 480 TL'den başladığı projede 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.