EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Yapı sıfır faizle 100 ay vade imkanı sunuyor

Sinpaş Yapı, Marina Ankara projesindeki sınırlı sayıdaki daireler için ‘100 ay vade 0 faiz’ oranı sunuyor.

Marina Ankara projesindeki sınırlı sayıdaki daireler için geçerli Kazanç Festivali’ni düzenleyen Sinpaş Yapı, Ankaralıları hayal ettikleri eve sahip olmaları için kaçırılmayacak bir şans sunuyor. Sinpaş Yapı’nın düzenlemiş olduğu bu kampanya sadece 100 daire için geçerli olacak. Kampanya kapsamında 100 ay vade ve yüzde 0 vade farkı, şimdiden pek çok kişinin ilgisini çekmeyi başardı.

Ankara’nın ve Türkiye’nin en iddialı karma yaşam projelerinden Marina Ankara’nın sakinleri, iskelelerden küçük yelkenlilerle açılabilecek, kanolarla kürek çekebilecek, kıyı teraslarında oturup dinlenebilecek. Şelaleleri, kumsalları, Tropik Adası, deniz feneri, çocuklar için su kaydırağı, sis koyu, suyun üzerinden uzanan ahşap köprü ve gölüyle öne çıkan Kanyon bölgesi de, projenin su alanlarıyla iç içe sunduğu diğer ayrıcalıklı yaşam alanları olarak öne çıkıyor

Marina Ankara ile aynı sınırlar içinde yer alan Altınoran Çarşı’nın İmrahor vadisine bakan bölümünde yer alan Skywalk, 250 metre yüksekliğindeki cam platformu ile gökyüzünde yürüme deneyimi yaşatıyor.

Marina Ankara’nın sahil ve vadideki kordon yolunu kapsayan 4 kilometrelik parkurunda isteyenler bisikletle keyifli gezintilere çıkabilir isteyenler de koşu ve yürüyüş yapabilir.