EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Time projesinde 440 bin TL’den başlayan fiyatlar

Sinpaş Time projesi İstanbul Ümraniye’de hayata geçiriliyor. Stüdyo’dan 3+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunan Sinpaş Time’da fiyatlar 440 bin TL’den başlıyor.

Sinpaş tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ümraniye’de hayata geçirilen Sinpaş Time projesi 34 bin 517 metrekare üzerinde hızla yükseliyor. Karma konseptte hayata geçirilen Sinpaş Time projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor.

SİNPAŞ TIME DAİRE FİYATLARI

Sinpaş Time projesi; ev, ofis, residence, villa ve home ofis konseptleri ile tasarlandı. Proje büyüklükleri brüt 58 metrekare ile 500 metrekare aralığında değişen 342 konut, 118 ofis ve 33 ticari üniteden oluşuyor.

Projede yer alan stüdyo daireler net 45 metrekare, 1+1 daireler net 58 metrekare ile 65 metrekare arasında değişen büyüklükte, 2+1 daireler net 99 metrekare, 3+1 daireler ise net 130 metrekare büyüklükte inşa ediliyor.

SİNPAŞ TIME FİYAT LİSTESİ (MART 2018)

1+0 daireler 440 bin TL’den

1+1 daireler 532 bin TL’den

2+1 daireler 835 bin TL’den

3+1 daireler 1 milyon 107 bin TL’den

Villalar 3 milyon 322 bin TL’den

Ofisler 1 milyon 60 bin TL’den

Ticari üniteler ise 563 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

SİNPAŞ TIME ÖDEME SEÇENEKLERİ

Yüzde 5 peşinatla 48 aya kadar taksitlendirme imkanı sunulan Sinpaş Time projesinde kişiye özel ödeme planları da yer alıyor.

Sinpaş Time projesinde teslim tarihi Aralık 2019/2020 olarak belirlendi.

SOSYAL OLANAKLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Sinpaş Time projesi bünyesinde yer alan ticari üniteler ve AVM dahil olmak üzere tasarlanan sosyal olanakları ile de yaşam merkezi halini gelecek.

Sinpaş Time projesi Finans Merkezi’nin hemen yanı başında yer alıyor. Projenin üzerinde yer alan ikonik dev saati ile Anadolu Yakası’nın yeni simgelerinden biri olmayı hedefliyor.

36 BİN METREKARELİK ŞEHİR PARKI

Sinpaş Time, projede yer alacaklara metropol yoğunluğundan uzak, dingin ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Sinpaş Time’da tasarlanan Alışveriş Caddesi’nde her türlü ihtiyaç eksiksiz olarak karşılanabilecek. Ayrıca projede süpermarket, kafe ve restoranların da yer aldığı 33 ticari ünite de bulunacak.

36 bin metrekarelik Şehir Parkı’na sahip Sinpaş Time projesinde yer alan piknik alanları, göletler, oturma terasları ile doğayla iç içe olmanın ayrıcalığını yaşama imkanı sunuluyor. Uzun yürüyüş yolu, bisiklet ve koşu parkuru ile spor Sinpaş Time projesinde günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelecek.

Projede yeşillikler içinde, süs havuzları ve heykellerin yer aldığı bir meydan ve çocuklar için de büyük bir oyun parkı yer alıyor. Birbirinden eğlenceli donatı ve aktivitelerin yer aldığı Parky Çocuk Parkı, Sinpaş Time projesinde yer alan çocuklar için keyifli anlar yaşatacak.

ULAŞILABİLİR LOKASYONDA YÜKSELEN PROJE

Şehrin farklı noktalarına kolay ulaşım imkanı sunan Sinpaş Time projesi avantajlı bir konuma sahip. Uluslararası Finans Merkezi ile beraber yapılacak olan yeni yol bağlantılarıyla E5 ve TEM bağlantılarına ulaşım kolayca sağlanacak. Açılacak olan Göztepe Ataşehir Metro hattı ve hemen yanı başında yer alacak Metro durağı ile projede yer alanlar İstanbul’un her noktasına dakikalar içinde ulaşabilme imkanına sahip olacak.