Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

Sinpaş projelerinde hiç peşinatsız, 10 yıl vade fırsatı başladı

Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO düzenledikleri kampanya kapsamında, satıştaki 13 projeden daire satın alacaklara hiç peşinatsız, 120 ay vade olanağı sunuyor.

Ağustos ayı boyunca Sinpaş Yapı ve Sinpaş GYO projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için bugüne kadar görülmemiş bir fırsat sunulyor. Sinpaş Yapı kampanyaya Sinpaş Palas, Altınoran, Marina Ankara, Aquacity Denizli, Liva ve Köyceğiz projeleriyle katılırken; Sinpaş GYO da Queen Central Park, Ege Vadisi, Aydos Country, İncek Blue, İncek Green, EgeYakası ve Bursa Modern projeleriyle destek veriyor. Sinpaş’ın kampanyaya dahil edilen projelerinden hiç peşinatsız, 0,70 faiz oranıyla 10 yıl vade ve iki ayrı ara ödemeyle konut satın alınabiliyor.

"Gün fedakarlık günüdür"

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Sinpaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, "15Temmuz Darbe kalkışmasının karşısında millet olarak dimdik durduk, şimdi de ekonominin can damarları olan sektörler ve şirketler olarak bu duruşumuzu gösterme zamanıdır. Ülkemizin lokomotif sektörü olan inşaat ve gayrimenkul sektörü olarak bizlerin Türkiye'ye ve Türkiye ekonomisine güveni sonsuz. Bu amaçla "Gayrimenkulde Güç Birliği ile Daha Güçlü Türkiye kampanyasını" hayata geçirerek ülke ekonomisindeki canlılığı devam ettirmek istiyoruz. Gün fedakarlık günüdür. Birlik, beraberlik günüdür. Ev sahibi olma hayallerini erteleyen vatandaşın hayallerini gerçekleştirme günüdür. Ve bizde şimdi bugüne kadar yapılan kampanyaların en büyüğü ile halkımızın yanındayız. Vatanımıza milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" dedi.