EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş İş Modern için ön talep toplanmaya başlandı

Sinpaş Yapı imzasıyla Beylikdüzü Ambarlı'da inşa edilecek olan Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi için çalışmalara başlandı.

Yatırımlarına tüm hızıyla devam eden Sinpaş Yapı, Beylikdüzü Haramidere'de konumlandıracağı yeni projesi için kolları sıvadı. İstanbul Gelişim Üniversitesi'nin yanı başında yükselecek olan yeni projenin ismi ise Sinpaş İş Modern Ambarlı olarak belirlendi. Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan projede, satışlara 2017'nin son çeyreğinde başlanması planlanıyor.

TEM ve E-5'in kesişim noktasında bulunması sebebiyle kısa sürede yüksek prim sağlaması beklenen Sinpaş İş Modern; Ambarlı Limanı'na 5 kilometrelik mesafede konumlandırılıyor. Diğer ticari ünitelerden farklı olarak üretim ve imalat yapan firmalara uygun olarak geliştirilen projede; iş yerleri, depo alanları, fabrikalar, atölye alanları, mağaza ve restoranlar yer alıyor.

Detaylarının satışa çıktıktan sonra açıklanacağı Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.ismodernambarli.com adresinden ya da 444 19 74 numaralı telefondan erişilebiliyor.