EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş GYO, ‘Expo Turkey by Katar 2017’ye katılıyor

Yurt dışında katıldığı fuarlarda ilgi odağı olmayı sürdüren Sinpaş GYO, ‘Expo Turkey by Katar 2017’ye katılıyor.

Sinpaş GYO, 19-21 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek Expo Turkey by Katar’da, Queen Central Park ve Bursa Modern projelerini Katar ve Körfez ülkelerinden gelecek yatırımcılarla buluşturacak. Geçtiğimiz ay da Cityscape Katar’da yer alarak projelerini tanıtan Sinpaş GYO, büyük ilgi görmüştü.

Expo Turkey by Katar, Türkiye ile Katar arasında ikili ticareti geliştirmeyi ve yeni yatırım fırsatları oluşturmayı amaçlarken bu iki ülkenin Körfez Bölgesi’ndeki diğer ülkelere yatırım ve iş birliği fırsatları konusunda da teşvik edici rol üstlenmesini hedefliyor.

Queen Central Park Körfez Ülkelerinin göz bebeği

Türkiye artık Körfez ülkelerinin ‘yakın Londra’sı. Özellikle İstanbul; sosyal hayat, ulaşım, ve ekonomik sürdürülebilirlik felsefesine uygun olarak, hem kültürel ve tarihi kimliğini koruyan hem de teknolojik gelişmelere ayak uyduran bir şehir.

Marka değeri her geçen gün yükselen İstanbul’un; en köklü ve değerli semti Şişli-Bomonti’de konumlanan Queen Central Park, şehrin merkezinde lüks ve konforlu bir yaşamı şık bir dekorasyonla sunuyor. Boğaz’a ve Tarihi Yarımada’ya hâkim konumu ile dikkat çeken projeden Taksim, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi iş ve eğlence merkezlerine çok kısa sürede ulaşılabiliyor. Boğaz’da bir kahvaltı ya da Nişantaşı’nda bir kahve içmek için saatler değil, dakikalar ayırmak yeterli oluyor.

Türkiye’nin ilk ‘HIGHLIFE’ temalı projesi Queen Central Park, kendine ait 10 bin metrekarelik “Şehir Parkı” ile şehrin tam merkezinde yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek benzersiz bir yaşam alanı sunuyor. Queen Central Park Bomonti, taçlı mimarisi, tamamı geniş balkonlu konutları, 48. katındaki panoramik İstanbul manzaralı özel tasarım lounge alanı ve “HIGHLIFE” temalı evleri sayesinde oldukça avantajlı bir yatırım fırsatı da sağlıyor.

Bursa’da gayrimenkul fiyatları İstanbul’dan %30-40 daha düşük

Son yıllarda Türkiye-Katar ticaret hacminin büyümesi, Katarlı gayrimenkul yatırımcılarının İstanbul ve Bursa projelerine olan ilgisini arttırıyor. Bursa, tarihi zenginliği ve kültürel mirası ile yerli konut alıcısının olduğu kadar, yabancı yatırımcının da ilgisini çeken bir şehir. Konut fiyatları Bursa’da İstanbul’daki gayrimenkullerden %30-40 daha düşük. Geri dönüş süresi de İstanbul ile hemen hemen aynı seviyede seyrediyor. Bu da konut yatırımcıları için büyük bir fırsat olarak öne çıkıyor.

Bursa’nın uluslararası ödüllü ilk ve tek konut projesi Bursa Modern, 5 yıldızlı tatil köyü konforunda, avantajlı ödeme planlarıyla keyifli bir yaşam vadediyor. Bursa’nın en büyük konut projesi olan Bursa Modern, 26 bin metrekarelik gölet, göl kenarındaki iskele meydanları, gölet kenarında yalılar, köşkler, göl ve doğa manzaralı kuleler ve rezidansları ile dikkat çekiyor. Spor aktivitelerinin yanı sıra sosyal yaşam olanaklarıyla da şehre canlılık getiren Bursa Modern’de, konserlere ve çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapan bir festival meydanı bulunuyor. Basketbol ve voleybol sahası, tenis kortları ve yürüyüş parkurlarının yer aldığı projede, çocuklar için de oyun alanları var.

Kent Meydanı’na 10 dakika, IKEA, Koçtaş ve Anatolium AVM’ye 5 dakika mesafede olması, Bursa Modern’i yatırım için cazip kılıyor. Osmangazi Köprüsü’nün de hizmete açılmasıyla, İstanbul Anadolu Yakası’na 45 dakika, Avrupa Yakası’na 1 saat 30 dakika mesafede olan Bursa’da avantajlı konut fiyatları, yatırımcıları bölgeye çeken unsurların başında geliyor.