EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş GYO, Cityscape Katar 2017'de Körfez yatırımcısıyla buluşacak

Sinpaş GYO, dünyanın dört bir yanından binlerce yatırımcıyı aynı çatı altında buluşturacak olan Cityscape Katar 2017'ye iki projesiyle katılıyor.

Bugüne kadar ürettiği projelerle 80 binden fazla kişiyi ev sahibi olma hayaline kavuşturan Sinpaş GYO, Cityscape Katar 2017'de Queen Central Park Bomonti ve Bursa Modern projeleri ile yer almaya hazırlanıyor. Yabancı yatırımcıların Türk gayrimenkul sektörüne ciddi bir ivme kazandırdığını belirten Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, “Cityscape Katar 2017 fuarı, Körfez yatırımcısına ulaşmak için önemli bir fırsat. Yabancı yatırımcıların ve özellikle Katarlıların Sinpaş projelerine ilgisi her zaman yüksek. Yabancılara Türk vatandaşlığı hakkı getirilmesi, Türkiye gayrimenkul sektörü için önemli bir fırsat oldu. Türk Vatandaşlığı Kanunu ile artık 1 milyon dolarlık gayrimenkul satın alan yabancılar Türk vatandaşı olabiliyor. Körfez ülkelerinin Türkiye’nin yakınında olması da yatırımcılara hem mesafe hem de kültürel açıdan bir yakınlık hissettiriyor ve bu avantajlar yatırımcıları ülkemize çekiyor. Türkiye gayrimenkul sektöründeki verilere göre, Katarlı yatırımcılar konut satın alırken lüks ve büyük daire tiplerini tercih ediyor. Daha çok 3+1, 4+1 daire tiplerine ilgi gösteren Katarlılar şimdiye kadar projelerimizden Bosphorus City, İstanbul Sarayları, Bursa Modern ve Queen Central Park’a yoğun ilgi göstererek, farklı seçeneklerde yaşam alanlarına hem oturum hem de yatırım amaçlı sahip oldu" dedi.

Queen Central Park Bomonti'de teslimler Eylül 2018'de başlayacak

Queen Central Park, İstanbul'un kalbi Bomonti’de yükseliyor. Kendine ait 10 bin metrekarelik ‘Şehir Parkı’ ile şehrin tam merkezinde yeşillikler içerisinde güvenle yaşanabilecek bir yaşam alanı sunan Queen Central Park Bomonti, avantajlı bir yatırım fırsatı da sağlıyor. 26 bin metrekare üzerinde tek blok halinde yükselen Queen Central Park projesinde alanları 50 metrekare ile 242 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1, 2,5+1, 3,5+1 ve 4,5+1 tipinde toplam 1.080 daire yer alıyor. Projenin teslimlerine Eylül 2018'de başlanması bekleniyor.

Bursa Modern şehre ilkleri yaşatacak

Bursa’da avantajlı konut fiyatları, yatırımcıları bölgeye çeken unsurların başında geliyor. Konut fiyatlarının İstanbul’daki gayrimenkullerden yüzde 30-40 daha düşük olması, kira getirisinin İstanbul ile hemen hemen aynı seviyede seyretmesi, konut yatırımcıları için büyük bir fırsat olarak öne çıkıyor.

Osmangazi Köprüsü’nün hizmete açılmasıyla İstanbul’un arka bahçesi haline gelen Bursa, yerli ve yabancı konut alıcılarının yatırım için tercih ettiği bölgelerin başında geliyor. 26 bin metrekarelik göleti, yalıları, köşkleri, göl ve doğa manzaralı evleri ile Bursa Modern; şehrin en büyük ve mimarisi uluslararası ödüllü ilk ve tek projesi.