EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Finans Şehir'de ön talep toplama çalışmaları başladı

Sinpaş Yapı'nın Ümraniye'de inşa edeceği Sinpaş Finans Şehir projesi için ön talep toplanıyor. Projenin satışlarına kısa bir süre içerisinde başlanması planlanıyor.

Ürettiği projelerle bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan Sinpaş Yapı, yeni projesi için çalışmalara başladı. Sinpaş Finans Şehir adı verilen proje için çön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlandı. İstanbul Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde yükselecek olan projenin detayları da belli oldu.

Toplam 2 bin 500 konutun yer alacağı Sinpaş Finans Şehir projesinin ilk etabında 450 konuta yer veriliyor. 250 bin metrekarelik dev bir arazi üzerinde konumlandırılacak olan projede; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlar bulunuyor. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Sinpaş Finans Şehir projesinde satışların önümüzdeki günlerde başlayacağı öngörülüyor.

Konutların yanı sıra çarşı, şehir parkı ve alışveriş caddesinin de yer alacağı Sinpaş Finans Şehir projesi tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim kazandıracağı tahmin ediliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.sinpaspalas.com adresinden ya da 444 19 74 numaralı telefondan erişilebiliyor.