EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Country’de hemen teslim konutlarda 60 ay 0 faiz fırsatı

Sinpaş Country’de hemen teslim konutlarda 60 ay 0 faiz fırsatı başladı. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin yer aldığı proje Aydos Ormanı’na komşu konumda yükseliyor.

Sinpaş Country konut projesi, İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe’de hayata geçiriliyor. Sinpaş GYO tarafından inşa edilen Sinpaş Country’de bankasız ve kredi ile uğraşmadan peşin fiyatına 60 ay vade fırsatı sunuluyor.

Sinpaş Country; 50 bin 100 metrekare üzerinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri olmak üzere toplam 900 adet konuttan meydana geliyor. Sinpaş Country’deki konutlar 69 metrekare ile 209 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

Sinpaş Country’deki konutların yeni sahiplerine teslimleri hemen gerçekleşiyor.

AYDOS ORMANI’NA KOMŞU KONUMDA YÜKSELİYOR

Aydos Ormanı ve Aydos Gölü’ne komşu konumda yükselen Sinpaş Country’deki konut sakinlerine yeşil ve temiz havanın olduğu bir yaşam vaat ediliyor.

Sinpaş Country’de yer alan konutlar geniş balkonlarıyla da dikkat çekiyor. Sinpaş Country’de trafiğe kapalı oyun alanları da yer alıyor. Bununla birlikte konut sakinlerinin çocuklarının güvenli ve tertemiz bir havada aktivitelere katılmasının önü açılıyor.

YEŞİLİN İÇİNDE BİR YAŞAM VAAT EDİLİYOR

Sosyal donatı zenginliğiyle dikkat çeken Sinpaş Country’de yüzme havuzu, fitness & wellness club, çok amaçlı spor sahası ve yürüyüş yolları gibi birçok spor ve aktivite alanı yer alıyor. Ayrıca Sinpaş Country’de ağaç evler, temalı oyun alanları, uçurtma alanı ve su eğlence parkında tatil tadında zamanların geçirilebileceği alanlar yer alıyor. Diğer yandan isteyenler için Aydos Ormanı’nda piknik yapma, kanoyla gezme ya da gölde balık tutma imkanı da bulunuyor.

HER YERE KOLAY ULAŞIM İMKANI

Sinpaş Country, yükseldiği konumun avantajlarıyla dikkat çekiyor. Ataşehir ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolay ulaşım ayrıcalığına sahip bir konumda yer alan Sinpaş Country; bölgenin ormana yakınlığı ve Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması sayesinde değer kazanan ve kazanmaya devam edecek projelerin başında geliyor. Sinpaş Country’den Mecidiyeköy, Üsküdar, Çekmeköy gibi noktalara yaklaşık yarım saatte varılabiliyor.