EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Aqua City'de yaşam başladı

Sinpaş Yapı'nın Denizli'de inşa ettiği Aqua City Denizli'de satışlar devam ediyor. Projede fiyatlar 291 bin 200 TL ile 1 milyon 331 bin 200 TL arasında değişiyor.

Denizli'nin ilk markalı konut projesi Aqua City Denizli'de teslimler başladı. Projenin teslimlerine söz verdikleri tarihte başlamanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Sinpaş Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, "Biz Sinpaş olarak, doğaya duyduğumuz saygıyla suya ve yeşile verdiğimiz öncelikle farklı temalı yaşam projelerimizi geliştiriyoruz. Oluşturduğumuz nitelikli yaşam alanlarında çevreyle uyumlu olmaya özen gösteriyor, bulunduğumuz tüm bölgelere değer katıyoruz. Aqua City Denizli de bu projelerden biri. Biz, tüm projelerimizde olduğu gibi Aqua City ile de yeni bir yaşam alanı inşa etmekten çok, gelecek nesillerin yaşamını inşa etmenin sorumluluğunu taşıyoruz. Aqua City Denizli, Ege Bölgesi’nin de temalı en büyük yaşam projesi olarak öne çıkıyor ve Denizli için oldukça değerli olduğunu düşündüğümüz projemizin teslimlerine söz verdiğimiz tarihte başladık" dedi.

AquaMall Çarşı hakkında da bilgi veren Çelik; "Dünyanın iki büyük kahve zinciri Starbucks ve Carribou Coffee, dünyanın en önemli moda markası H&M, perakende devi Metro Market ve Denizli halkının büyük bir ilgiyle karşıladığı Köfteci Yusuf markaları ile fark yaratan alışveriş alanını Denizli'ye kazandırdık. Tüm bu markalar, projemize sadece birkaç adım mesafede yer alıyor" dedi.

Hemen teslim satışlar devam ediyor

Şehrin en değerli yerleşim alanlarından ve her geçen gün daha fazla değerlenen bir konumda yükselen Sinpaş Aqua City Denizli, Eski EGS Park arazisinde inşa ediliyor. Toplam 210 bin 721 metrekarelik arazide yükselen projede toplam 904 konut bulunuyor. Alanları 72 metrekare ile 241 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1 ve 4+1 tipinde konutların bulunduğu Aqua City Denizli'de satışlar devam edyor. Projede yer alan daireler 291 bin 200 TL ile 1 milyon 331 bin 200 TL arasında değişen fiyatlarla sahiplerini bekliyor.