EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Sinpaş Altın Kuleler'de fiyatlar 320 bin 400 TL'den başlıyor

Sinpaş Yapı'nın Ankara Çankaya'da konumlandırdığı Sinpaş Altın Kuleler'de daire fiyatları 320 bin 400 TL ile 3 milyon 235 bin 100 TL arasında değişiyor.

Sinpaş Yapı'nın Ankara'nın en değerli yaşam alanlarından Çankaya'da konumlandırdığı Sinpaş Altınoran'ın kalbinde yer alan Altın Kuleler'de yaşam Nisan 2016'da başladı. Sınırlı sayıda dairenin satışına devam edilen projede büyüklükleri 81 metrekare ile 500 metrekare arasında değişen toplam 474 daireye yer veriliyor.

Ankara'yı ilk kez home office konseptiyle tanıştıran Altın Kuleler'de fiyatlar 320 bin 400 TL ile 3 milyon 235 bin 100 TL arasında değişiklik gösteriyor. Sinpaş Yapı'nın "Ev aldıran çadır günleri" kampanyasına dahil olan projeden, 14 Nisana'a kadar konut sahibi olanlara yüzde 30 oranında indirim fırsatı tanınıyor.

Tüm dairelerin Eymir Gölü ile İmrahor Vadisi manzarasına sahip olduğu Sinpaş Altın Kulelerprojesinden konut sahibi olmak isteyenler, projenin satış ofisindeki örnek dairelerini inceleyebiliyor. Proje ve kampanya hakkında ayrıntılı bilgiye www.sinpasaltinkuleler.com adresinden erişilebiliyor.