EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Silva Balat’ta 760 bin TL’ye 4+1 dubleks fırsatı

Bursa Nilüfer’de hayata geçirilen Silva Balat’ta 4+1 dubleks fiyatı 760 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen gerçekleştiriliyor.

Alpiş İnşaat tarafından hayata geçirilen Silva Balat projesi, Bursa Nilüfer’de yaşama kazandırılıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı Silva Balat’ta 4+1 dubleks fiyatları 760 bin TL’den başlıyor.

72 ADET KONUTTAN MEYDANA GELİYOR

3 bin 900 metrekare üzerinde yükselen Silva Balat; 2+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks seçenekleri olmak üzere toplam 72 adet konuttan meydana geliyor. Silva Balat’ta yer alan daireler 120 metrekare ile 264 metrekare arasında değişen büyüklüklerde alıcılarına sunuluyor.

SİLVA BALAT FİYAT LİSTESİ (MAYIS 2019)

Silva Balat’taki 4+1 dubleks dairelerin fiyatları 760 bin TL’den başlıyor. Teslimler ise hemen yapılıyor.

SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA ÖN PLANDA

İki bloktan meydana gelen Silva Balat projesinde doğa ile iç içe bir yaşam sunuluyor. Alışveriş ve ulaşım noktalarına yakın bir konumda yükselen Silva Balat’taki konut sakinlerine yılın her ayı, her mevsim kullanılabilecek ısıtmalı ve üstü açılıp kapanabilen yüzme havuzu, sağlıklı bir yaşam için spor salonu, eğlenceli ve keyifli zamanlar için Karaoke, PlayStation ve sinema odası gibi birçok spor ve aktivite alanı sunuluyor.