EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Siltaş Marina’da ister 30 ay ister 60 ay yüzde 0 faizle taksitlendirme avantajı

İnşaat sektörünün en köklü isimlerinden Siltaş Yapı’nın yeni projesi Siltaş Marina Pendik’te banka kredisi ile 60 ay yüzde 0 faizle vadelendirme imkânı sağlanıyor.

Gayrimenkul sektöründe 20 yıldır hayata kazandırdığı kaliteli iş merkezleri ve konut projeleri ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran Siltaş Yapı İstanbul Anadolu Yakasının yeni gözdelerinden Pendik’te yepyeni bir konut projesine imza attı, Siltaş Marina Pendik… Proje Pendik Sahilinde marinanın hemen karşısında yükseliyor.

Eşsiz manzarası ile alıcıyı büyüleyen modern mimarinin estetik yapılarından bir tanesi olarak yükselen Siltaş Yapı Siltaş Yapı Pendik projesinde henüz basın lansmanı gerçekleştirilmedi. Projede lansman öncesine özel fiyatlar ve cazip ödeme koşullarına ek olarak bir de yepyeni bir kampanya sunuldu.

Siltaş Yapı Siltaş Marina projesinden daire satın almak isteyenler ister şirket bünyesinden sağlanan finansman ile 30 ay yüzde 0 faiz imkânı ister banka kredisi kullanılarak 60 ay yüzde 0 faiz imkanı ile vadelendirme imkanı tanınıyor.

Önümüzdeki ay içerisinde inşaat sektörü temsilcilerine, inşaat sektörü yatırımcılarına ve basın mensuplarına tanıtılması planlanan projenin lansmanın ardından satışlarına start verilmesi bekleniyor.

Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinde lansman öncesine özel fiyat ayrıcalığına bir de 60 ay yüzde 0 faiz imkânı sunuluyor. Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinden uygun fiyatlarla konut satın almak isteyenler ister şirket bünyesinden sağlanan finansman ile 30 ay yüzde 0 faiz avantajı ile ödemelerini gerçekleştirilebiliyor isterlerse de banka kredisi kullanarak yine yüzde 0 faiz avantajıyla 60 aya kadar vadelendirme seçeneğinden yararlanabiliyor.